Dzień otwarty w MathRiders za nami — będzie jednak kolejny

Dzień otwarty w szkole matematyki MathRiders odbył się w minioną sobotę, ale dla tych, którzy nie zdążyli, będzie jeszcze jeden termin.

REKLAMA

W szkole MathRiders odbył się, w minioną sobotę 3 września, dzień otwarty, podczas którego młodzi adepci matematyki nie tylko mogli zapoznać się z tą nauką, ale także byli bacznie obserwowani przez nauczycieli prowadzących zajęcia.

Edukacja królowej nauk w szkole Agnieszki Radziwolskiej ma zupełnie innych charakter i cel. Dlaczego więc warto posłać swoje dziecko do jej szkoły? Jak przekonuje dyrektorka szkoły — nauka w jej placówce potrafi odczarować matematykę i sprawić, że dzieci nie czują, że się uczą, a traktują to jako dobrą zabawę. Warto jednak przysłać dziecko jak najwcześniej, ponieważ od samego początku może nauczyć się matematyki w sposób przystępny i ciekawy, przez co nie będą w przyszłości potrzebne korepetycje, a matematyka nie będzie złem koniecznym w ich życiu. Edukacje rozpocząć mogą już dzieci w wieku dwóch lat, ale uczą się także i maturzyści.

MathRiders to nie tylko Jaworzno, ale też cała Polska. W naszym mieście szkoła działa od 5 lat, ale marka znana jest w naszym kraju już od kilkunastu lat i posiada kilkadziesiąt oddziałów rozsianych po całej Polsce. Co jednak najważniejsze założycielka szkoły dostrzega różnice między nabytą wiedzą u niej w szkole a tą, jaką posiadają dzieci bazujące tylko na nauce w placówkach oświaty.

Matematyka to przedmiot, który dzieciom i nastolatkom od lat spędza sen z powiek. Może to najwyższa pora, aby spojrzeć na niego inaczej i dać mu drugą szansę? Następny dzień otwarty w MathRiders już w najbliższą sobotę 10 września.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki