wtorek, 5 grudnia, 2023

Izera bada grunt w Jaworznie. Trwają badania geotechniczne

Strona głównaBiznesIzera bada grunt w Jaworznie. Trwają badania geotechniczne

Izera bada grunt w Jaworznie. Trwają badania geotechniczne

- Advertisement -

Na terenie Jaworznickiego Obszaru Gospodarczego trwają badania na zlecenie ElectroMobility Poland, które mają potwierdzić, że w tym miejscu można wybudować fabrykę samochodów elektrycznych marki Izera. Badania będą stanowić wkład w projekt posadowienia poszczególnych obiektów zakładu będące częścią projektu budowlanego.

Precyzyjny obszar oraz zakres badań geotechnicznych został zdefiniowany na podstawie projektu koncepcyjnego realizowanego przez Prochem S.A., określającego kategorię oraz lokalizację obiektów na terenie przyszłej inwestycji.

Celem przeprowadzenia badań geotechnicznych na terenie przyszłej fabryki Izera jest weryfikacja warunków gruntowo-wodnych, niezbędnych do zaprojektowania sposobu posadowienia przyszłych obiektów budowlanych zakładu produkcyjnego. Wstępne badania były realizowane w trakcie procesu due dilligence całej nieruchomości. – mówi
Paweł Tomaszek, rzecznik prasowy ElectroMobility Poland.

Badania polegają na wykonaniu odwiertów gelologicznych do głębokości 12 metrów. Wyniki powinny dać informację na temat jakości gruntu rodzimego.

Wyniki badań będą znane pod koniec października. Opracowanie wyników, sporządzenie i wydanie opinii geotechnicznej będzie kluczowym etapem, który pozwoli na dalsze planowanie budowy fabryki w Jaworznie.

[vc_facebook]

64 KOMENTARZE

 1. Mateuszek Kłamczuszek obiecał milion POLSKICH (a tak na prawdę chińskich) autek na baterie, które zaczną wyjeżdżać z fabryki do 2025. Dopiero po dwóch latach wypuścił wiertełka mające zbadać grunt a w 2024 pewnie wpadną górale i wybudują fabrykę w jedną noc. Czekamy z utęsknieniem na przyjazd żoliborskiego obwoźnego dziada w ramach przedwyborczej peregrynacji, który nam powie że „w gruncie rzeczy drodzy państwo to wina Tuska”. Dziad oczywiście nie przyjedzie bo starannie unika miejscówek gdzie na sali siedzieliby tylko siwy, dawna pani z MOPSu i ten mały wicemarszałek (zapomniałem nazwiska).

 2. Tak , tak pewnie „Żoliborski obwoźny dziad” wraz z kotem i Mateuszem sami zaprojektowali to autko na baterie i sami wybudują fabrykę a to będzie pisowskie autko, którym tacy postępowi i europejscy towarzysze jak Esjot się brzydzą i nigdy go nie kupią. Wy tow. Esjot musicie zasypać przekop Mierzei, bo on jest przeciw Naturze jak mówiła Prawdziwy Prezydent Kidawa Błońska. Trzeba by też zniszczyć rurę Baltic Pipe bo to pisowska rura.
  Widać jak wam się ciężko żyje w „Tymkraju” pod butem kaczystowskiego reżimu ,gdzie satrapa z Żoliborza odbiera wam wolność praworządność i coś tam jeszcze już nie pamiętam co.
  Problem jednak w tym że twoje groteskowe postrzeganie świata zatrąca o zaburzenie i jest jednocześnie śmieszne ale też smutne .Życzę zdrowia bo przy takiej opozycji szykuje się trzecia kadencja PIS .

  • Pierwszy raz udało ci się napisać prawdę. Dokładnie -dziad z Pinokiem wymyślili Izerę jako propagandową zabawkę mającą udawać polski samochód. Od początku wiedzieli, że nie powstanie bo to kosztowna ściema dla takich naiwniaków jak ty. Wystarczy po sasinowemu wyrzucić w błoto kilka miliardów, nazwać to patriotycznym / narodowym / katolickim czy jakoś podobnie i zaraz się zlecą tępi obrońcy twojego pokroju. Przekop, CPK, Izera to słomiane misie na miarę Pisowskiej Republiki Ludowej. Dobrze wiesz, że służą tylko i wyłącznie propagandzie i napychaniu kieszeni tym co nie przyszli do polityki dla pieniędzy.

  • Ale w Izerze nikt niczego nie zaprojektował poza dużym modelem. O czym ty biedaku piszesz?
   Żadnego autka nie będzie, poza służbowymi dla zarządu. Oni nie mają nawet platformy, a to podstawa bez której nic nie zbudują.
   Pomysł na rurociąg obecnie nazwany Baltic Pipe powstał 20 lat temu. Teraz to oczywiście PiSowsa rura:)
   Przekop Mierzei – inwestycja która zwróci się nigdy, a bez przebudowy toru wodnego do Elbląga jest jedynie atrakcją turystyczną.

 3. Chyba już wszystkie kundelki się zameldowały i dały głos . Jeden nawet napisał w swej niezbadanej mądrości ,że Baltic Pipe to projekt sprzed 20 lat /szkoda że nie napisał że to pomysł Tuska, oj szkoda/.Jak czytam te wasze złote myśli to zastanawiam się ,co wy zrobicie za parę lat jak będą śmigać Izery po ulicach polskich miast. Nie sądzę byście odgryżli sobie język raczej napiszecie że to projekt sprzed lat bądź że to platforma chciała by powstało elektryczne polskie autko a Kopacz miała ten projekt w szafie razem z 500 plus.
  Kreseczka musi też uzgodnić stanowiska z eSjotem czy jest projekt czy go niema. Oj chłopcy chłopcy widać że martwią was sukcesy Polaków a wyznajecie zasadę im gorzej tym lepiej. źle życzycie Rzeczypospolitej waszą ojczyzną jest Tenkraj a nie Polska.

  • Co nazywasz sukcesem? To, że na zlecenie z Nowogrodzkiej zdrutowano dwie atrapy chińskiego autka z czego jedna ledwo jeździ? Ćwierć miliarda z naszych podatków na to zmarnowali + wywiercenie kilku dołków w ziemi, reszta to utrzymywanie tłustych tyłków zarządu ElectroMobility. To czysta fanaberia partyjna od początku skazana na porażkę. Polaków pisi fanatyku w to nie mieszaj.

  • Sprawdź sobie chłopczyku kto i kiedy pierwszy raz mówił o budowie rury gazowej z północy do Polski. Nie, nie był to ani Tusk ani nikt z PiSu. Ja wiem że zderzenie propagandy z faktami jest bolesne, kolejny raz pozostaje ci się pogodzić z faktami albo uciec w standardowy belkot.
   Jak to było? A tak:
   „Wiej, wiej jak najdalej od meritum, od tematu. Uciekaj do swojego bagna bredni. Tylko to Ci już zostało, biedaku, nic innego nie potrafisz.”

   • Tak właśnie myślałem, że tacy jak ty potrafią udowodnić że Ziemia jest płaska. Z twojego wpisu wynika ze to nie prawica dążyła do uniezależnienia się od ruskiej rury ale obóz lewicowo liberalny /najpewniej Pawlak z Tuskiem/. Co wy macie w głowach i kto wam taką krzywdę zrobił . Sprawdź zasługi w tym zakresie choćby byłego viceministra Piotra Naimskiego.

    • Oj biedo znów Tusk – co towarzyszu pisalibyście bez niego.
     Naimski kiedy pierwszy raz zaproponował budowę tego połączenia był doradcą ds. bezpieczeństwa energetycznego – i nie było to ani za Tuska ani za Kaczyńskiego.
     A PiS go z hukiem ze stanowiska vice-ministra wyrzucił. Zresztą masz tu cytat lubisz cytaty:
     Wpis Piotra Naimskiego na Facebooku kiedy wywalili go ze stanowiska: „Powiedziano mi, że nie nadaję się do współpracy i wszystko blokuję” .
     A tu masz kolejny:
     „Piotr Naimski ocenił, że przez ostatnie 30 lat toczyły się „nieustające zmagania” w celu zabezpieczenia energetycznego Polski. Podkreślił, że uważał, a „dzisiaj w zasadzie wszyscy na szczęście (uważają — PAP), że niepodległości bez energetycznego bezpieczeństwa w kraju nie będzie”. „Po 30 latach — to długo trwało — tę rosyjską pętlę zrzucamy” — dodał.”
     I co propagandowy „ekspercie” dalej twierdzisz że ziemia jest płaska?

     A z mojego wpisu nie wynika kto dążył „do uniezależnienia się od ruskiej rury” – to tylko Twoje projekcje wynikające z braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Co masz w głowie (to pokazuje Two bełkot) a kto Ci taką krzywdę zrobił dumo rodzinna to już sam powinieneś wiedzieć.

     • Oj sieroto sieroto .Czy ty naprawdę wierzysz w to co piszesz ? Osoby które od początku dążyły do uniezależnienia się od ruskiej rury miały korzenie prawicowe ,narodowe i patriotyczne vide przywołany Naimski, Maciarewicz premier Olszewski i wielu innych Natomiast ci którym zależało na uzależnieniu nas od ruskiego gazu to grupa polityków z obozu liberalno lewicowego Pawlak Tusk ,Kwasniewski .
      Nie pojmuję jakie znaczenie ma fakt iż pierwsze starania o niezależność energetyczną Polski były podejmowane gdy jeszcze nie było PISu a było np PC Jana Olszewskiego. Jeśli chcesz powiązać zasługi lewactwa z Baltic Pipe to sprawdź dla przykładu co robił promowany przez PO komuch Miller dla utracenia tego projektu.
      Nie bądź śmieszny Ziemia nie jest płaska.

  • Źle Rzeczypospolitej robią napędzający inflację, zabijający edukacje, drobna przedsiębiorczość, służbę zdrowia itd
   Ci którzy wywalają podatki na np
   TVPiS (przypomnij kiedy w historii TV wpompowano w nią tyle pieniędzy?) bo Kurski nie radził sobie z zarządzaniem telewizja Podobnie „świetnie” zarządzana jest poczta polska, kopalnie (węgla miało być na 200lat, a okazało się że nie wystarczyło nawet na kilka miesięcy)
   Jak wygląda słuchalność PRadia? Upadek pod kierownictwem pani z nadania PiSu.
   Ile wydaliśmy na zarząd CPK, Izere itp propagandowe bezsensowne bzdury.
   Przekop mierzei który wymaga ciągłej pracy pogłębiarki bo natura jednak nie ustąpiła i próbuje zasypać co geniusze wykopali. Do tego to przekop przez który nie przepłynie żaden współczesny kontenerowiec. W normalnym świecie takie inwestycje zarabiają w „tym kraju” są skarbonką.
   Co PiS zrobil z Trybunałem konstytucyjnym. Prezesem mierna ale wierna mgr. o marnym doświadczeniu do tego znana z „inteligencji” i wyważonych wypowiedzi Pawłowicz Do tego Piotrowicz komuszek wyniesiony przez PiS do trybunału za zasługi dla partii. Pytanie tylko której, choć to bez różnicy to to samo tylko nazwa inna.
   Zamiast pieniędzy z EU PiS, postawił na płacenie kar liczonych w miliardach.
   Itd itp
   Ty to nazywasz sukcesami dobrymi dla Rzeczpospolitej?

   • Popatrz, popatrz PIS tyle zła uczynił dla Polski a ten ciemny naród po raz kolejny powierza mu rządy . Czyżby zaślepienie propagandą Kurskiego albo może Kościół kazał tym niewykształconym i ciemnym ludziom głosować na PIS. Przeciez chyba nie można przyjąć iż Polacy są zadowoleni z rządów PIS bo tylko opozycja jest pełna mądrych fachowców i ludzi o nieposzlakowanej uczciwości Tajemnica to wielka czemu Polacy popierają tak złą partię jaką jest PIS.

    • No cóż spodziewałem się że to ty jako ekspert od sowietologii i wierny obrońca poczynań PiSu powiesz dlaczego głosujesz na PiS.
     A w ramach kontry wypiszesz tą długa listę osiągnięć PiSu dla dobra „tego kraju” i jego obywateli.
     Uchyl rąbka tajemnicy i napisz co czyni Cie tak wiernym sługą partii komuszków i karierowiczów-nieudaczników.

     • Kłamiesz jak każdy lewak .Po pierwsze nie jestem sługa lecz wyborcą prawicy .Po drugie jeśli szukasz komuszków i nieudaczników to żle trafiłeś miszczu ,tych już Polacy odsunęli od koryta
      Wracając do twojej prośby o wyjawienie czemu wybieram polityków z obozu prawicy, to muszę cię zmartwić . Nie wiesz o co pytasz .Z jednej strony nie posiadasz możliwości zrozumienia a ja z kolei nie mam możliwości wytłumaczenia komuś takiemu jak ty co istotą mojego wyboru. To tak jakbym miał np wytłumaczyć neandertalczykowi na czym polega piękno wariacji goldbergowskich . Sorry to mnie przerasta .

     • Siwy ciebie przerasta wszystko co wymaga inwencji własnej, czego nie możesz powtórzyć za propagandą partyjną.
      Jesteś uniżonym sługą bezmyślnie rozpowszechniającym partyjne brednie, partii która ma w swoich szeregach mnóstwo komuszków od wspomnianego Piotrowicza zaczynając. Polacy może by chcieli odsunięcia ich od władzy ale PiS uznał np. że komuszy prokurator może zostać awansowany do TK. O jakim odsuwaniu bredzisz skoro fakty są inne?
      I to mi zarzucasz kłamstwo?
      Może popisz się lista pozytywnych osiągnięć PiSu. To tez Cię przerasta, prawda? Lepiej rzucić lewakiem, neandertalczykiem do tego „popisać” się „wariacjiami goldbergowskimi” których w życiu nie słyszałeś, zamiast użyć faktów i logiki.
      Standardowo:
      „Wiej, wiej jak najdalej od meritum, od tematu. Uciekaj do swojego bagna bredni. Tylko to Ci już zostało, biedaku, nic innego nie potrafisz.”

     • MAR pisząc że czegoś nie słyszałem kompromitujesz się po całości. Po pierwsze nie masz pojęcia kim jestem ,jakie mam zainteresowania jaką muzykę lubię ale wyrokujesz czego nie słuchałem .To zwyczajnie głupie ,nie sądzisz?
      Co do Piotrowicza to dostrzegam u ciebie jakąś obsesję, a z osobą zaburzoną trudno wchodzić po raz kolejny w dialog i tłumaczyć że jest różnica czy ktoś był szeregowym członkiem PZPR czy też jak cała plejada Millerów ,Cimoszek czy Stolzmanów i innych europejsów była wysokimi funkcjonariuszami w Komitecie Centralnym .

     • Siwy niedoścignionym mistrzem samo-kompromitacji jesteś tu ty, nikt nigdy nawet nie zbliżył się do Twojego poziomu. A założenie że nie słuchasz Bacha jest wysoce prawdopodobne, dałeś się tu poznać jako cham obrzucający wszystkich bez wyjątku obelgami. Nie potrafisz sklecić samodzielnie żadnej sensownej wypowiedzi, masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, logicznym myśleniem, znajomością faktów (choćby tu ziemia była płaska póki nie udowodniono Ci że pomysł rury ma 30lat). I ty chcesz mi wmówić że osoba o zerowej kulturze osobistej, niezdolna do samodzielnego myślenia, z brakami w podstawach edukacji docenia „piękno wariacji goldbergowskich” ? Weź nie żartuj. Przecież wiadomo że wariacje to taka odmiana Twojej, wyśmianej przez Bareję, maniery wstawiania w bełkot słów rzadko używanych w języku potocznym – dzięki temu chcesz wydawać się mądrzejszy, a jesteś żenujący i śmieszny.

      Jeśli Piotrowicz – komuszy prokurator na usługach partii jest wg Ciebie szeregowym członkiem PZPR to faktycznie mamy różne pojęcie o byciu zasłużonym dla partii. Oczywiście brak argumentów u Siwego powoduje bezrozumny atak – vide mam obsesje. Nie sądzisz że zaburzony jest idiota który pisze wbrew faktom o odsuwaniu od władzy PZPRowców broniąc partii Kryżego, Jasińskiego, Karskiego, Aumilera itd. itp. tego też nie wiesz ale lista jest długa. I jeszcze jedno Milera i Cimoszewicza wybrano w wyborach, a wspominanego Piotrowicza partia odcinająca się od komuny wypchnęła na najwyższe możliwe stanowisko w zawodzie sędziego – widzisz różnicę czy dalej ciemność? Kolejne zderzenie bredni partyjnego kundelka z faktami. Pierwsze było kiedy jak zawsze zwiałeś od tematu poproszony o wymienienie zasług PiSu dla kraju które skłaniają Cię do głosowania na tą partię. A może jednak pokusisz się i spróbujesz stworzyć taką listę? NIE MA SZANS. PRAWDA ? Będzie jak zawsze: Wiej, wiej jak najdalej od meritum, od tematu. Uciekaj do swojego bagna bredni. Tylko to Ci już zostało, biedaku, nic innego nie potrafisz.

     • Pamiętaj miszczu , może ziemia jest rzeczywiście płaska ale Ziemia nie jest płaska. Jednak przekonałeś mnie co do neandertalczyczka ,a ja miałem wątpliwości ,że to tylko odklejenie od rzeczywistości.
      A tak na marginesie, doradzam ci synku zachować spokój bo z twojego wpisu aż kipi nienawiść do prawicy . Jak będziesz taki pobudzony to ci żyłka pęknie i nie doczekasz III kadencji PIS.

     • Jak zwykle zgodnie z przewidywaniami nic z sensem i nic na temat. Zderzenie bredni Siwego z faktami powoduje standardowa u Siwego ucieczkę w obelgi i brednie. Jakże prawdziwe jest stwierdzenie:
      ” Wiej, wiej jak najdalej od meritum, od tematu. Uciekaj do swojego bagna bredni. Tylko to Ci już zostało, biedaku, nic innego nie potrafisz.”

      A i znów wyczytałeś coś czego nie ma. Jaką nienawiść? Przekonałem cię do neandertalczyczka bo na nic sensownie odpowiedzieć nie potrafisz?
      Ciekawe czy ty nie widzisz jakiego durnia z siebie robisz, czy wręcz przeciwnie wiesz i uważasz to za osiągnięcie

     • MAR ty masz płaską ziemię pod nogami ale żyjesz na Ziemi która nie jest płaska. Podobnie jest z rzeczywistością od której się odkleiłeś .Świat realny jest inny niż twoje wyobrażenie o nim i dlatego piszesz w kółko bezsensownie to samo . Bredzisz coś o ucieczce od meritum a sam piszesz trywialne farmazony nie mające nic wspólnego z meritum tylko z moją skromną osobą. Ty lepiej wiesz ode mnie czego ja słucham co lubię co rozumiem itd . Ogarnij się i nie zajmuj się mną tylko tym mitycznym meritum o którym ciągle piszesz. Jak pisał poeta „żałość człowieka ujmuje”

     • Żałosne. Ciągle brniesz w te swoje bezsensowne brednie wciąż nic na temat. „Gamoń” skonfrontowany z faktami ucieka w brednie, obelgi i zarzuca mi odklejenie. Paradne.
      A listy osiągnięć PiSu nie ma i nie będzie. Prawda? Siwy jak zwykle zwiał „jak najdalej od meritum, od tematu. Uciekaj do swojego bagna bredni. Tylko to Ci już zostało, biedaku, nic innego nie potrafisz”.

   • U Siwego bez zmian czytanie ze zrozumieniem leży. Znów biedo „wymyśliłeś” że próbuje „powiązać zasługi lewactwa z Baltic Pipe”.
    O tym jak Najmskiego traktuje PiS już masz napisane.
    A kto i kiedy ma znaczenie bo obala propagandowe hasełka przypisujące powstanie rurociągu jedynie PiSowi. Tyle i aż tyle. Biedaku.

    • Nie wiem jak Najmski traktuje PIS za to mam pewność że Piotr Naimski zasłużony opozycjonista ,przyjaciel Antoniego Maciarewicza, polityk w każdym calu prawicowy, doprowadził jako viceminister w rządzie PIS do otwarcia Baltic Pipe do czego dążył od 30 lat.

     • To że nie wiesz to już ustaliliśmy, nie pierwszy i nie ostatni raz.
      W tym wątku odkryłeś że Baltic Pipe to nie jest pomysł PiSu. I że sama koncepcja ma ponad 30 lat.
      A Naimskiego ten Twój PiS tak docenił, że owszem doprowadził do projekt rurociągu do końca ale nie jako vie-minister (znów kłamiesz). PiS wywalił go ze stanowiska z hukiem, a komentarz samego zwolnionego vice-ministra masz powyżej – wiele mówiący o towarzyszach PiSowcach komentarz.
      Przyjaciel Maciarewicza? A Co to ma wspólnego z rurociągiem? Polityk może i prawicowy ale PiS to prawica tylko z nazwy, kopia PZPR nie może być prawicą.

     • Dokładnie, Naimskiego PiS kopnął w dupę w ostatniej chwili, żeby sobie przypisać zasługi za Baltic Pipe. Dziękuję za takie docenienie. Twój ukochany PiS to partia socjalistyczna a z klechami trzyma tylko dlatego że dają mu darmową (za pieniądze Polaków) reklamę z ambony. Maciar – też mi autorytet, psychopata chowany i wyciągany z szafy tylko gdy jest partii potrzebny. Du_a przypiął mu odznakę sprawności deprecjonując najwyższe odznaczenie w kraju udowadniając Polakom jaki ma miękki długopis.

     • Siwy biedo nikt, ale to nikt poza tobą nie mówi nic o Milerze. Ty masz jakieś zwidy, odstaw to co bierzesz bo Ci szkodzi.
      A Macierewicza zasługi wielkie są, komisja „zamachu” smoleńskiego to wisienka na torcie. Na Pana to już dawno nie zasługuje.
      Ciekawe że jesteś oburzony zasadna sugestia że nie słuchasz Bacha, ale śmiesz oczerniać czyichś przodków. Czyste chamstwo, godne Siwo-chrześcijanina.

    • A teraz, zaszczekajcie razem w chórze z niejakim komuchem Millerem który twierdzi że jego rząd jest ojcem Baltic Pipe. To jest wasz poziom pitolenia głupot przez komusze lewactwo .Każdy lewak bez wyjątku kłamie w żywe oczy.
     Do eSJota – Jak Maciarewicz walczył o wolną Polskę to twoi protoplaści polityczni wyrywali paznokcie na UB patriotom. A to że uważasz Pana Antoniego Maciarewicza za psychopatę to nic nadzwyczajnego komuniści mają długą tradycję zsyłania swoich oponentów politycznych do psychuszek.

     • Myślisz, że podniecając się ciągle lewactwem staniesz się bardziej prawicowy? Od mieszania herbata nie staje się słodsza. Jest wprost przeciwnie – ujawniasz coraz bardziej swój fanatyzm do pisowskiej neokomuny, tęsknotę za PRL, usprawiedliwiasz byłych aparatczyków w służbie Kaki, wspominałeś o tatusiu ormowcu… tak że ten. Mylisz laluniu bycie prawiczkiem z byciem prawicowcem.

   • Jacy my? W czyim imieniu się wypowiadasz miszczu .A może jest tak że „my” czyli wszystkie ujadające bezsilnie kundelki to ten sam gamoń pod różnymi nickami? Raz MAR raz kreseczka a raz kibic 1597 . Używacie lub używasz tego samego zamkniętego kompletu inwektyw co jest co najmniej zastanawiające.

    • Już Ci kiedyś tłumaczyłem wydawało się to proste, a jednak też nie pojąłeś. My czyli inni czytający to forum. Niesamowite że nawet to przerasta twoje pojmowanie.
     Bawisz się w rozśmieszanie nas? Najpierw „myśli” teraz sugerujesz że się ”zastanawiasz”.
     To też Ci już pisałem to co bierzesz za inwektywy to zwyczajne stwierdzenie faktów.
     Pisałem Ci też że jedynym kundelkiem jesteś tu TY – różnica jest taka że zamiast monotonnego hau hau masz ciut szerszy słownik: Tusk, kundelki, sieroty, gamonie, lewaki, przywiezieni na czołgach plus równie bezrozumne jak hau hau kopiuj/wklej z partyjnej propagandy.

     • ” My czyli inni czytający to forum” ha ha .Ty Kreseczka nie ogarniasz że NIKT nie czyta tego forum a ja robię sobie jaja z leszczy . Mam wrażenie iż może to trochę nieeleganckie robić sobie bekę z lewackich dzbanów ale cóż poradzę kiedy mnie to cieszy.
      Nasza głupia opozycja jest tylko prostą emanacją takich miszczów ja ty ,dlatego raduję się że dbacie o trzecią kadencje PIS .Tak trzymać

     • Kolejny popis „inteligencji” Siwego.
      Siwy skąd czerpiesz wiedzę o ilości czytelników? Z fusów czy dna butelki?
      Chłopcze „bekę” to ty robisz jedynie z siebie, teraz mamy kolejny odcinek kabaretu: Siwy w rozpaczy z bezsilności odwraca kota ogonem twierdzi że jego chamstwo i głupota to robienie sobie jaj.
      Wytrzeźwiej nim zaczniesz pisać.

     • My tu sobie gadu gadu a czołowy prezenter TVN niejaki Kraśko Piotr zachorzał był na depresję i niedomaga biedaczek. Potrzeba mu pomóc, najlepiej finansowo, to może wyzdrowieje. On kiedyś nam pomagał, uczył nas uczciwego życia, walczył o praworządność i prawa kobiet i osób LGBT. Dzisiaj my mamy obowiązek wspomóc go w jego nierównej walce z losem i chorobą depresyjną. Macie jakieś pomysły jak pomóc temu nieszczęśnikowi??? Wpisujcie propozycje poniżej

- Advertisment -

Rafako otrzyma 8,5 mln zł z ubezpieczenia za uszkodzenie kotła w Elektrowni Jaworzno

W ramach ugodowego rozstrzygnięcia długotrwałego sporu, Rafako, renomowany producent kotłów i urządzeń ochrony środowiska dla energetyki, ogłosił zawarcie ugody z Uniqa Towarzystwo Ubezpieczeń oraz...

MIKOŁAJ Z WYPIEKAMI W GALERII GALENA! SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM I WARSZTATY PIECZENIA PIERNIKÓW

Ho, ho ho!  W najbliższą środę, 6 grudnia Galerię Galena odwiedzi Święty Mikołaj! W godz. 14:00-19:00 na gości galerii czekać będzie mnóstwo atrakcji: Wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem i...

Zawyły syreny. Policjanci oddali hołd kolegom

Policjanci w Jaworznie oddali hołd kolegom. Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym...