Pawelthecook, czyli Paweł Sitarz to prywatny kucharz polskich gwiazd, który pierwsze kroki w gastronomi stawiał w Jaworznie.

REKLAMA

Paweł Sitarz to kucharz pochodzący z Chrzanowa, który jednak pierwsze swoje kroki w gastronomi stawiał w naszym mieście. Jest bowiem absolwentem Techniku nr 4 w Jaworznie, czyli popularnego gastronomika, dlatego śmiało możemy tytułować go mianem jaworznickiego kucharza.

Jego kariera rozpędziła się i mknie w bardzo dobrym kierunku. Dzisiaj może pochwalić się nie tylko występem w najpopularniejszej telewizji śniadaniowej w Polsce, ale także przygotowywaniem prywatnych kolacji dla takich osób jak: Quebonafide, Natalia Szroeder, Adam Zdrójkowski, Krzysztof Stanowski czy Zofia Zborowska. Dodatkowo prowadził warsztaty oraz pokazy kulinarne dla najpopularniejszych muzyków, aktorów, sportowców i dziennikarzy w naszym kraju.

Jeżeli mielibyście ochotę zobaczyć, z kim miał Paweł okazję współpracować do tej pory oraz jak wyglądają serwowane przez niego dania, to polecamy zajrzeć na Instagrama.

Paweł Sitarz – Pawelthecook

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki