Manifestacja „MAMY DOŚĆ – WYCHODZIMY NA ULICĘ ” już w najbliższy weekend w Jaworznie

Manifestacja „MAMY DOŚĆ – WYCHODZIMY NA ULICĘ” odbędzie się już w najbliższą sobotę 24 września o godzinie 18:00 pod Urzędem Miasta w Jaworznie. Gościem specjalnym będzie Marta Lempart.

REKLAMA

„MAMY DOŚĆ – WYCHODZIMY NA ULICĘ” to manifestacja, która rozpocznie się w sobotę 24 września o godzinie 18:00 przed Urzędem Miejskim w Jaworznie i przejdzie ulicami naszego miasta.

Organizatorzy manifestacji tworzą ją, bo jak sami mówią – mają dość obecnej sytuacji w naszym kraju. Podkreślają, że mają dość łamania wolności i praw człowieka, drożyzny, inflacji, niszczenia środowiska naturalnego, podwyżek rat kredytów, dyskryminacji, nienawiści, niszczenia niezależności sądownictwa, bezprawia, kłamstwa i propagandy, niszczenia szkolnictwa i edukacji, złodziejstwa i korupcji politycznej oraz rządów Prawa i Sprawiedliwości.

Gościem specjalnym manifestacji będzie Marta Lempart. Organizator zachęca także wszystkich aktywistów do wzięcia ze sobą gwizdków, trąbek, bębnów, transparentów, banerów i grafik.

Manifestacja została zarejestrowana i odbędzie się legalnie, dlatego mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym.

 

 

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

9 KOMENTARZE

  1. Problem w tym, że nie ma aż tylu nierozumnych gamoniu, którzy by popierali sztandarowe ośmiogwizadkowe hasło przyjaciółki Tuska pani Lempart . A tak nota bene na wszystkich demonstracjach widać te same osoby niezależnie czy demonstrują wolne sądy ,czy też idą Julki czy też manifestacja dotyczy drożyzny.

  2. Ciekawe ile jeszcze lat Tusk będzie winowajcą lub sprawcą wszystkiego co wam towarzysze nie pasuje. Tyle lat macie większość parlamentarną i ciągle ten Tusk wam przeszkadza. Działanie sądów sparaliżował, pieniędzy z Unii nie dał, nawet wraku nie oddał. A mogliście zarobić na sprzedaży relikwie z resztek tupolewa co to go wybuchy rozerwały. Wam ten Tusk z nieba spadł jest odpowiedzią na wszystko.
    Drożyzna dopiero się rozkręca nawet rząd przyznaje ze za pół roku możliwa jest inflacja 20%, do tego dodaj brak węgla, możliwe braki prądu, gazu i ich abstrakcyjne ceny.
    Ciekawi mnie kiedy ludzie się ruszą.

  3. Ciekawe jest kiedy ty zaczniesz rozumiec otaczajaca cie rzeczywistosc? Nikt nie mowi oprocz ciebie, ze kryzys swiatowy czy wojna na Ukrainie to wina Tuska.Kazdy kto ma chic dwie sprawne szare komorki wie. za co winic wyslannika IV Rzeszy na Polske a za co nie odpowiada. Trzeba tez przyznac iz PIS ma wyjatkowe szczescie majac taka kabaretowa opozycje.Totalne gamonie powoduja u Polakow zazenowanie .

  4. Siwy piłeś nie pisz. Tego się nie da zrozumieć tyle literówek, zresztą o czym ja pisze Siwy i sensowna wypowiedź to byłby ewenement.
    I gdzie pisałem że Tusk wywołał wojnę i kryzys światowy? Ach ciągle te urojenia usiłujące wypełnić braki w umiejętności czytania.