Odpowiedź jest tylko jedna Kriolipoliza CoolTech – uznawana za jeden z najskuteczniejszych zabiegów trwale redukujących tkankę tłuszczową.

REKLAMA

Czy wiesz, czym jest Kriolipoliza Cooltech? 

Kriolipoliza Cooltech to nowoczesny, nieinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny zabieg pozwalający na miejscową redukcję tkanki tłuszczowej. Przy pomocy specjalnych głowic następuje kontrolowane schładzanie tkanki tłuszczowej do temperatury -6 lub -8C, w zależności od obszaru ciała, doprowadzając do trwałego uszkodzenia komórek tłuszczowych.

Poddawanie komórek tłuszczowych niskim temperaturom, powoduje ich rozpad i uwolnienie ich zawartości do przestrzeni zewnątrzkomórkowej, gdzie transportowane są przez układ limfatyczny, stopniowo metabolizowane i wydalane w procesie fizjologicznym.

Dlaczego Cooltech, a nie inna Kriolipoliza?

Jest to bezpieczne, certyfikowane urządzenie medyczne produkcji hiszpańskiej, marki Cocoon Medical, skuteczne i uznawane na całym świecie. Efekty uzyskiwane na urządzeniu Cooltech są potwierdzone rezultatami u milionów pacjentów.

Urządzenie Cooltech jest pierwowzorem dla innych sprzętów proponujących zabieg kriolipolizy, lecz większość z nich nie osiąga tych samych parametrów, a ich efektywność nie jest potwierdzona badaniami. Urządzenie Cooltech schładza tkankę tłuszczową do -8C, a zabieg trwa do 70 minut, w zależności od wybranego obszaru ciała.

Już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty, ponieważ zlokalizowana miejscowo tkanka tłuszczowa ulega trwałej redukcji. Przestań wymieniać garderobę na większe ubrania. Po zabiegu Kriolipolizy Cooltech ciesz się dawną sylwetką oraz mniejszym rozmiarem. Wyjmij z szafy swoje ulubione spodnie czy sukienki i wyglądaj świetnie!

Zabieg stanowi bardzo dobrą alternatywę dla liposukcji, jest bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji.

Już 26 września możesz wykonać ten skuteczny zabieg w Body Evolution Studio Modelowania Sylwetki.

Zadzwoń i umów się na wizytę +48 799 290 047.

Studio znajduje się przy ulicy Piekarskiej 6, w Jaworznie.

Jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w soboty od 9:00 – 14:00.

Umów się już teraz na bezpłatną konsultację, podczas której wykwalifikowany personel opowie Ci szczegółowo o:

  • przebiegu zabiegu,
  • odczuciach w trakcie i po zabiegu,
  • ewentualnych przeciwwskazaniach do zabiegu,
  • spodziewanych efektach i zaleceniach po zabiegu.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki