REKLAMA

Bywają takie wydarzenia, których nie wyobrażamy sobie bez oprawy fajerwerków. Sylwester jest najbardziej oczywistym wieczorem, podczas którego pokaz sztucznych ogni jest wręcz obowiązkowy. Coraz częściej jednak wesele, urodziny, święta okolicznościowe czy wydarzenie sportowe także bywają uświetnione pokazem pirotechnicznym lub chociaż światłem zimnych ogni. Przed zakupem petard warto zapoznać się z ich różnorodnością dostępną na rynku, aby zaplanowane widowisko było nie tylko radosne, ale i bezpieczne. 

Postaw na jakość petard

Ludzie uwielbiają efekty wizualne i dźwiękowe, dlatego od momentu, gdy w VI wieku naszej ery wynaleziono w Chinach czarny proch, petardy stale zyskują na popularności. Długo kojarzone były jedynie ze świętowaniem kończącego się roku i tylko wtedy można było je zakupić. Obecnie petardy możesz zamówić przez internet z dostawą do domu – przez cały rok, nie tylko w okresie sylwestrowym. Dobry sklep z petardami będzie posiadał w swojej ofercie różnego rodzaju sztuczne ognie, ale także specjalne palniki zwiększające bezpieczeństwo podczas ich odpalania. Szeroki asortyment pozwala wybrać petardy odpowiednie do okazji, jaką zaplanowaliśmy. Wszystkie, a zwłaszcza te najmocniejsze petardy, powinny mieć niezbędne certyfikaty i atesty pozwalające na ich swobodne użytkowanie, w warunkach kontrolowanych. Należy pamiętać, aby nie dawać petard dzieciom oraz nie używać ich w obecności zwierząt domowych. Nawet najbezpieczniejsze fajerwerki to nadal materiały wybuchowe i na użytkowniku ciąży obowiązek odpowiedniego ich użycia. Używanie fajerwerków, jak również sam ich zakup, jest dozwolony dla osób, które są pełnoletnie.

Zachwyć się efektami dźwiękowymi

Jeśli jesteś amatorem głośnych zabaw, zapewne zainteresują Cię petardy hukowe. Tego rodzaju petardy odczuwalnie zwiększają poziom decybeli, jednak nadal są bezpieczne. Powodują wyłącznie mocny huk, bez efektów wizualnych, dzięki czemu są to produkty przystępne cenowo i najbardziej popularne. Głośne petardy DumBum to małe, bezpieczne fajerwerki. Emitery dźwięku firmy Klasek są proste w użyciu i odpalane za pomocą lontu. Po odpaleniu należy petardę natychmiast odrzucić daleko od siebie. Cena petardy uzależniona jest od wielkości wybieranego zestawu, a materiał wybuchowy w nim zgromadzony sprawi, że każdy entuzjasta rozrywkowej pirotechniki z pewnością będzie zachwycony. Postaw na niesamowite wrażenia świetlne lub dźwiękowe i wybierz petardy, które spełnią Twoje oczekiwania i będą najlepiej dostosowane do danego wydarzenia.

Sklep Petardyshop.pl

Adres firmy:
ul. Szczecińska 4b, 73-108 Kobylanka

 

Telefon:
+48 91 561 06 28

 

Strona WWW:
https://petardyshop.pl/

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki