Lubuska firma Marba to producent detergentów z kilkunastoletnią tradycją. Polska firma z ojczystym kapitałem zatrudniająca kilkuset pracowników. Od wielu lat produkty tworzone przez zielonogórskiego przedsiębiorcę są wybierane przez naszych rodaków w całym kraju. Trudno się temu dziwić – produkty naprawdę robią wrażenie. Dobry skład, piękne opakowania, fantastyczne efekty czyszczące, a do tego bardzo przystępna cena. 

REKLAMA

Marba to nowoczesna firma, innowacyjne rozwiązania i bogate tradycje. Doświadczenie i otwartość na nowości, to rzeczy, które są naszymi największymi atutami. Spółka z sukcesem współpracuje z potentatami międzynarodowymi, a kontrakty ze światowymi sieciami handlowymi są sporą częścią jej działalności. Produkty zielonogórskiego producenta dostępne są w wielu krajach, na kilku kontynentach.

Marba produkuje kosmetyki pod markami własnymi – między innymi Cleox, OXO, Cleoxept, EcoCleox, HuHu, Hydrozaurus, Body Club, Jungle Bath, Monster Bath czy Aroma Pearls, Bayabelle lecz również na zlecenie, na zasadzie tzw. private label. Cały proces produkcji, pakowanie, etykietowanie dla klienta wykonuje firma z Zielonej Góry. Produkty, które zostały wytworzone w fabrykach Marby, można kupić w popularnych w Polsce dyskontach: Biedronce, Lidlu czy sklepie Auchan. Część asortymentu Marby, jak również serie produktowe przygotowane specjalnie dla sieci drogerii, dostępne są między innymi w Rossmanach i drogeriach Natura. 

Wśród produktów powstających w fabryce Marby, największy udział mają kosmetyki kąpielowe i środki do zmywarek oraz do prania. Poza nimi w ofercie znalazły się środki do czyszczenia WC, uniwersalne detergenty do czyszczenia domu, odświeżacze powietrza przeróżnej maści czy środki do dezynfekcji. 

Środki do zmywarki – najwyższa jakość w rewelacyjnej cenie

Topowym produktem Marby są między innymi kapsułki do zmywarek – dostępne w różnych formulacjach i wariantach. Producent oferuje zarówno proste twarde tabletki do zmywarki, jak i produkty typu all in one w folii wodorozpuszczalnej. Nowoczesna linia produkcyjna, w którą wyposażona jest fabryka Marby, pozwala produkować także trzy fazowe tabletki do zmywarki (trójwarstwowe) w dowolnej kombinacji. Firma oferuje również przygotowanie produktu pod indywidualne zlecenie kontrahenta – od A do Z. 

W bogatym wachlarzu produktów Marby znajdziemy kapsułki z dobrym składem, w folii wodorozpuszczalnej, która jest biodegradowalna. Każdy użytkownik znajdzie produkt dobry dla siebie. Dostępne są różne opakowania – zarówno te zapewniające miesięczne zużycie w domu, jak i opakowania hurtowe, pakowane po kilkaset sztuk. Oferowane przez Marbę tabletki są wygodne w użyciu, łatwo się je dozuje, a do tego mają kilkuletni okres przydatności do wykorzystania.

Gamę produktów do zmywarek uzupełniają niezbędne dodatki w postaci nabłyszczacza do zmywarek, odświeżacza do zmywarki oraz odkamieniacza. Jednym z najlepiej sprzedających się produktów lubuskiej marki są również tabletki do czyszczenia zmywarek, które ułatwiają utrzymanie sprzętu w czystości i dobrej formie. 

Kapsułki do prania od polskiego producenta

Marba od kilkunastu lat zajmuje się również produkcją kapsułek do prania. W ofercie znajdują się zarówno kapsułki do prania białego, jak i czarnego czy mieszanego. Producent uzupełnił ofertę również o innowacyjne produkty, które uczynią pranie prostszym i przyjemniejszym, a efekt pięknego zapachu będzie jeszcze bardziej długotrwały. Te produkty to perełki do prania, perfumy do prania w formie kapsułek oraz płyny do płukania stosowane razem z detergentem. Linia zapachowa produktów do prania jest uniwersalna – każdy użytkownik dopasuje do siebie produkty. 

Doskonała jakość, wygoda użytkowania, dobry skład i przystępna cena – wszystko od polskiego producenta jakim jest Marba.

Hit ostatnich miesięcy  – kosmetyki kąpielowe dla dzieci i dorosłych

Prawdziwym hitem wśród asortymentu firmy Marba są kosmetyki do kąpieli, po które sięgają zarówno dzieci jak i dorośli. Produktów w tej kategorii jest sporo – widać też duże zróżnicowanie. Można wymienić chociażby musujące kule do kąpieli, strzelaki, barwinki, ciastolinę kąpielową czy galaretki do kąpieli. 

Absolutnym przebojem i wiodącym produktem marki są Pianotwory. Są to kapsułki z pudrowym proszkiem, które po kontakcie z wodą rozpuszczają się, tworząc prawdziwe morze kolorowej owocowej piany – świetna frajda dla małych i dużych. Innym uwielbianym przez dzieci kosmetykiem do kąpieli, który od wielu lat zachwyca konsumentów są barwinki, czyli niewielkie kapsułki, które zmieniają kolor wody w wannie. Używając kapsułek w odpowiednich konfiguracjach można osiągnąć kilka kolorów wody, między innymi żółty, zielony, niebieski, pomarańczowy, czerwony czy fioletowy. Dodatkowo woda pachnie intensywnie owocowo, co dla dziecka jest dodatkową frajdą. 

Produktem, który występuje w wielu wariantach są musujące kule do kąpieli – efekt bulgoczącej wody, piana i owocowy aromat kąpieli  – właśnie za to kule kąpielowe pokochały tysiące Polaków. W Marbie dostępne są w przeróżnych wariantach zapachowych, kolorystycznych i pod różnymi markami. Producent z myślą o najmłodszych konsumentach, w części produktów oznaczonych specjalną informacją, umieścił drobne zabawki, które są niespodzianką. Zabawki szczelnie zabezpiecza plastikowe jajko (niczym z jajka niespodzianki), które oczom dziecka ukazuje się dopiero, gdy kula kończy się rozpuszczać. Kule produkowane przez  Marbę mają słodkie owocowe aromaty i piękne pastelowe barwy.

Innowacyjne kosmetyki do kąpieli – ciastolina i galaretka kąpielowa oraz strzelaki

Marba idzie z duchem czasu i szuka wciąż nowych i bardzo oryginalnych rozwiązań. Jednym z hitów ostatnich miesięcy są galaretki do kąpieli i ciastolina kąpielowa. Z nimi kąpiel nie jest nudna, a dziecko w trakcie wieczornego rytuału dodatkowo rozwija swoją kreatywność. Oba produkty zastępują mydło czy żel pod prysznic, a ich konsystencja przed kontaktem z wodą umożliwia świetną zabawę. Produkty dostępne są oczywiście w różnych wariantach kolorystycznych i zapachowych.

Strzelaki to produkt, który uatrakcyjni kąpiel najmłodszym – wystarczy odrobina kryształków wrzuconych do wody, by kąpiel zamieniła się w prawdziwy koncert strzelaków. Kryształki dają efekt podobny do oranżadki w proszku, która rozpuszcza się na języku.

Wszystkie produkty były badane i testowane dermatologicznie – są zalecane dla dzieci od lat trzech.

Nowoczesne detergenty – dla konsumenta i dla świata

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest nie tylko podejście do użytkownika jako tako, ale również dbałość o kondycję świata i przyszłość naszej planety. Marba wychodzi naprzeciw potrzebom świadomych konsumentów na kilka różnych sposobów. Jednym z nich są detergenty do sprzątania domu w wielorazowym opakowaniu, z kapsułkami, z których można zrobić zapas detergentu na kilka kolejnych miesięcy. Wystarczy kapsułkę rozpuścić w wodzie i wlać do butelki. Taki zabieg pozwolił znacząco ograniczyć zużycie plastiku. Dodatkowo Marba sprzedaje swoje produkty w wielopakach oraz dużych opakowaniach – po kilkadziesiąt czy nawet kilkaset sztuk. Paczki zbiorcze wykonane są z kartonów z recyklingu, natomiast zamówienia ze sklepu internetowego producenta, firma pakuje w kartony z linii produkcyjnej, wykorzystując tym samym cały surowiec jaki znajdzie się w firmie. 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki