Nowe przedszkole w Jaworznie przy ul. Chopina 40. Niepubliczne przedszkole – Akademia Małego Skauta to nowoczesne wnętrza pobudzające kreatywność dzieci, odzwierciedlające dziecięcy świat.

REKLAMA

To przestrzenne sale doskonale doświetlone, z odpowiednim mikroklimatem, wymianą powietrza, dzięki zainstalowaniu wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej.

To stonowana kolorystyka wnętrz, dająca pole dla wyobraźni dziecka. To bogata oferta zajęć dodatkowych, jak: podstawy robotyki, języki, wychowanie patriotyczne, zajęcia taneczne, plastyczne, sportowe, kulinarne. To zamknięty teren wokół przedszkola, z dużą ilością zieleni i miejscami do zbaw i zajęć na świeżym powietrzu. To wychowawcy, którzy zaopiekują się Państwa dziećmi tak, aby czuły się u nas dobrze, radośnie aby wracały do nas uśmiechnięte, zaciekawione.

Chcemy aby Akademia Małego Skauta była miejscem, które pozostanie w dobrych wspomnieniach swoich podopiecznych. W swojej pracy chcemy oprzeć się na założeniach wychowawczych Janusza Korczaka oraz ruchu skautowego.

Chcemy przekazywać już naszym najmłodszym, w przystępny dla nich sposób, wartości takie jak: prawda, dobro, piękno, godność osoby ludzkiej, wzajemny szacunek, pomoc bliźnim, miłość do Ojczyzny.

Przedszkole, Akademia małego skauta

Jaworzno, ul. Chopina 40

Zapisy pod numerem telefonu: 724 615 255

akademia.skauta22@gmail.com

www.akademiamalegoskauta.edu.pl

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki