Remont ul. Grunwaldzkiej „powoli” dobiega końca

Remont ulicy Grunwaldzkiej planowo ma zakończyć się pod koniec bieżącego roku. Widać już pierwsze oznaki, że prace zmierzają ku końcowi.

REKLAMA

Remont ulicy Grunwaldzkiej w Jaworznie, który rozpoczął się w drugiej połowie 2021 roku, powoli dobiega końca. Widać już pierwsze zarysy chodników oraz ścieżek rowerowych, a ulica nabiera kształtów jako takich.

Termin ukończenia prac jeszcze jest aktualny, bowiem planowo prace mają skończyć się pod koniec bieżącego roku, jednak jakby na to nie patrzeć remont mógłby się już skończyć, gdyby firma odpowiedzialna za jego wykonanie, ciut bardziej się do tego przyłożyła. Robotników zbyt wielu nie widać, no ale jest jeszcze czas i mamy nadzieje, że całość zostanie wykonana w zaplanowanym terminie i okoliczni mieszkańcy będą mogli odetchnąć z ulgą.

Przypomnijmy, że remont tej ulicy przyprawiał okolicznych mieszkańców o ból głowy. Tumany kurzu czy problemy z przejazdem spędzały im sen z powiek. Na szczęście wszystko powoli dobiega końca, więc już za niedługo wszyscy będą mogli cieszyć się nową drogą, która mamy nadzieje, że posłuży jaworznianom latami.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ