Agencja Artystyczna MUZA zaprasza na najnowszą sztukę Marcina Szczygielskiego, pełną humoru i niespodzianek – „Wieczór panieński plus”.

REKLAMA

Trzy przyjaciółki, po przejściach, z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje, jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

Spektakl wyreżyserowany przez Marię Seweryn gwarantuje dwie godziny wspaniałej zabawy.

Na scenie zobaczymy plejadę znanych i lubianych artystów: Katarzynę Skrzynecką, Annę Iberszer, Monikę Mazur, Tomasza Bednarka i Marka Kaliszuka.

WIECZÓR PANIEŃSKI PLUS, 14 października br. (piątek), godz. 19.00,
JAWORZNO, Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Inwalidów Wojennych 2

Bilety, w cenie 100 – 120 zł, można nabyć:
– on line, na: www.kupbileck.pl , www.biletna.pl
– rezerwacja i zamówienia grupowe – u Organizatora, tel. 531 531 001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl
Zapraszamy !

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki