REKLAMA

Już w listopadzie startują Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej. Jakie szanse ma reprezentacja Polski na tym turnieju? Sprawdźcie zakłady bukmacherskie na Mundial 2022!

Zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata w Katarze

eWinner jest legalnym bukmacherem i działa na podstawie zezwolenia organizowania zakładów wzajemnych przez Internet wydanym przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018. Numer zezwolenia to PS4.6831.29.2017. To oznacza, że zakłady bukmacherskie obstawianie w eWinner na Mundial 2022 są jak najbardziej legalne. Zgodnie z ustawą hazardową, każdy legalny bukmacher jest zobowiązany pobrać 12% od każdego zawartego zakładu (co jest widoczne przy zawieraniu zakładów na kuponie w naszym serwisie) oraz 10% podatku dochodowego od każdorazowej wygranej powyżej 2280 PLN. Należy pamiętać, że jeżeli wartość wygranej przekroczy 2280 zł, to opodatkowaniu podlega całość wygranej, a nie jedynie nadwyżka. Poza tym wartości wygranych nie kumulują się w ciągu roku, więc jeśli kwota pojedynczej wygranej nie przekroczy danej kwoty granicznej, nawet jeżeli suma wygranych kwotę tę przekracza, to zwolnienie z podatku będzie nadal przysługiwało.

Jakie szanse Polski? Zakłady i kursy na MŚ 2022

O ile analitycy z firmy bukmacherskiej eWinner nie przewidują, że Polska zostanie Mistrzem Świata (kurs 100.00), to już inaczej sprawa wygląda w sprawie ich spotkań w grupie oraz potencjalnej gry w dalszej fazie mistrzostw. Sprawdźmy najpierw jak się prezentują kursy na mecze Biało-Czerwonych (kursy na dzień 16.09.2022):

 

  • Meksyk (2.81) – Polska (2.60) – remis (3.23)
  • Polska (1.45) – Arabia Saudyjska (7.50) – remis (4.15)
  • Polska (5.75) – Argentyna (1.62) – remis (3.65)

 

Największe szanse Polacy mają w meczu z Arabią Saudyjską. Najważniejszy będzie mecz pierwszy z Meksykiem, gdzie nie ma zdecydowanego faworyta. Jeśli uda się Polakom zwyciężyć dwa pierwsze mecze, spotkanie z Argentyną będzie tylko formalnością. Gorzej, jeśli będzie to „mecz o wszystko” – wówczas zdecydowanym faworytem jest tutaj Messi i spółka. 

 

Kto ma więc największe szanse na wyjście z grupy C, w której gra Polska? Zaskoczeń większych nie ma:

 

  • Argentyna – kurs ok. 1.08
  • Polska – kurs ok. 1.80
  • Meksyk – kurs ok. 1.90
  • Arabia Saudyjska – kurs ok. 8.50

 

Wg analityków z zakładów bukmacherskich eWinner Argentyna jest pewniakiem, zaś reszta rozstrzygnie się między Polską a Meksykiem.

Wykorzystaj EWINNER kod promocyjny na Mundial 2022

Jeśli jesteś pewny swoich typów na mecze Mistrzostw Świata 2022 w Katarze, zarejestruj się z kodem promocyjnym EWINNER i odbierz większy bonus na start. Dzięki temu, pierwszy zagrany kupon bukmacherski zostanie pozbawiony ryzyka i jego wartość wzrośnie ze 100 PLN do 110 PLN.  Jeśli użytkownik przegra, otrzyma od bukmachera eWinner zwrot postawionej stawki do 110 PLN z kodem promocyjnym EWINNER (minus podatek od stawki). W przypadku wygranej, pieniądze można od razu wypłacić na swoje konto lub grać dalej – zależy to tylko i wyłącznie od gracza. Chcąc wykorzystać bonus w pełni, postawić należy pierwszy kupon za 125 PLN.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki