wtorek, 5 grudnia, 2023

Zawody strzeleckie Jaworznickiej Izby Gospodarczej

Strona głównaBiznesZawody strzeleckie Jaworznickiej Izby Gospodarczej

Zawody strzeleckie Jaworznickiej Izby Gospodarczej

- Advertisement -

W ramach X pikniku przedsiębiorców z Jaworznickiej Izby Gospodarczej odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna.

Na jubileuszowych zawodach zameldowali się przedsiębiorcy, którzy rywalizowali w kategoriach strzeleckich. Najbardziej emocjonujący był pojedynek na strzelby.

Pozostałe konkurencje, czyli strzelanie z łuku i procy wydawały się proste, ale to tylko złudne odczucie. Trafić do tarczy było naprawdę trudno.

Wyniki

Konkurencja strzelba, klasa mistrzowska:
1 miejsce Łukasz Walaszek,
2 miejsce Andrzej Bolek,
3 miejsce Łukasz Kolarczyk.

Konkurencja strzelba, klasa super mistrzowska:
1 miejsce Paweł Silbert,
2 miejsce Wiesław Głowacz,
3 miejsce Mariusz Baran.

Konkurencja strzelanie z procy:
1 miejsce Andrzej Bolek,
2 miejsce Piotr Skotnicki,
3 miejsce Patrycjusz Fudała.

Konkurencja strzelanie z łuku:
1 miejsce Aleksander Broszewski,
2 miejsce Andrzej Sojka,
3 miejsce Łukasz Jamróz.

Spotkanie zakończyła rozmowa na temat inwestycji realizowanych w mieście. Prezydenta Paweł Silbert mówił również o stanie finansów gminy i planach na następny trudny rok.

Prezes JIG Mateusz Łętowski poinformował również o najbliższych planach Jaworznickiej Izby Gospodarczej w których jest uroczysta gala 25-lecia przedsiębiorczości, która ma się odbyć 5 listopada tego roku.

[vc_facebook]

- Advertisment -

Zawyły syreny. Policjanci oddali hołd kolegom

Policjanci w Jaworznie oddali hołd kolegom. Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym...

IV edycja Strażackiej Paczki

Ruszyła kolejna, już IV edycja Strażackiej Paczki. Strażacy z OSP Osiedle Stałe zorganizowali zbiórkę charytatywną dla potrzebujących rodzin z Jaworzna. Tegoroczna edycja Strażackiej Paczki ruszyła...

Spadła z siedzenia w autobusie i uderzyła głową w metalową rurkę

Pasażerka autobusu na skutek jego zderzenia z samochodem osobowym spadła z siedzenia i uderzyła głową w metalową rurkę znajdującą się w pojeździe. Do kolizji autobusu...