niedziela, 19 maja, 2024

Adrian Zgórzyński to najlepszy armwrestler na świecie, który łamie przeciwnikom ręce

Strona głównaSportInne SportyAdrian Zgórzyński to najlepszy armwrestler na świecie, który łamie przeciwnikom ręce

Adrian Zgórzyński to najlepszy armwrestler na świecie, który łamie przeciwnikom ręce

- Advertisement -

Adrian Zgórzyński to jaworznicki armwrestler, który wygrał dosłownie wszystko w swoje kategorii wagowej.

Adrian Zgórzyński jest dwukrotnym Mistrzem Europy i Świata w siłowaniu się na rękę prawą i lewą w kategorii do 105 kilogramów.

Emocje były dla niego ogromne, ale zwycięstwo cieszy go niesamowicie. Dzięki odniesionym sukcesom na własne oczy spostrzegł, że ciężki trening nie idzie na marne i że powtarzanie, wydawałoby się, tych samych ćwiczeń dzień w dzień, przynosi oczekiwane efekty.

Przed pojedynkiem myśli tylko o jednym, żeby nie odpuszczać i za wszelką cenę wygrać z przeciwnikiem, choćby miało go to kosztować połamane ręce.

Choćbym miał ręce połamać muszę dojść do celu – mówi Adrian Zgórzyński.

Wszystkim początkującym zawodnikom radzi tylko jedno, aby systematycznie trenowali. Systematyczność to coś, co sprawi, że postawiony sobie cel, uda się zrealizować — mówi Adrian, który dodaje, że jemu też często się nie chce iść na trening, ale nie odpuszcza i codziennie wraca na sale, aby stawać się coraz lepszym.

Wygrał najważniejsze imprezy i zdobyły wielkie tytuły, teraz planuje je obronić, co uważa za jeszcze trudniejszy cel. W końcu konkurencja nie śpi, a zdetronizować mistrza każdy by chciał.

Przed Adrianem w tym roku jeszcze Puchar Polski, życzmy mu więc, aby i z niego wrócił jako zwycięzca.

[vc_facebook]

- Advertisment -

Ministerstwo Infrastruktury o planach związanych a autostradą A4. Od 2027 roku przejazdy mają być darmowe

Ministerstwo Infrastruktury potwierdziło, iż nie zamierza przedłużać umowy z obecnym zarządcą odcinka autostrady A4 Kraków - Katowice, Stalexportem. Po wygaśnięciu umowy koncesyjnej, autostrada przejdzie...

Motoserce biło na Rynku

XVI Edycja Motoserca odbyła się w sobotę 18 maja na jaworznickim Rynku. Motoserce to wydarzenie, które ugruntowało swoją pozycję w kalendarzu imprez w naszym mieście....

„Rolkuj po nadzieję”, czyli pasjonaci rolkowania w akcji

"Rolkuj po nadzieję", czyli akcja zorganizowana przez jaworznickie Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta odbyła się w sobotę 18 maja na Sosinie. „Rolkuj po nadzieję”...