sobota, 24 lutego, 2024

Kamil Gałuszka: marzenia są po to, by po nie sięgać

Strona głównaBiznesKamil Gałuszka: marzenia są po to, by po nie sięgać

Kamil Gałuszka: marzenia są po to, by po nie sięgać

- Advertisement -

Kamil Gałuszka – uczeń Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie klasy technik grafiki i poligrafii cyfrowej. – W swoim życiu zostałem kilkukrotnie wyróżniony i nagrodzony  m.in. otrzymałem nagrodę specjalną Prezydenta Miasta Jaworzna na Festiwalu Kolęd i Pastorałek (2016) oraz zostałem wyróżniony w ostatnim konkursie JIG – prezentuje się Kamil.

Kamil Gałuszka

– Moją pasją jest muzyka, od prawie 5 lat jestem samoukiem gry na pianinie. Wokal również ćwiczę sam. Piszę dużo tekstów, tworzę beaty, rapuję i uwielbiam występować. Gdy byłem dzieckiem, występowałem na wielu miejskich konkursach czy przedstawieniach. To m.in. Mini playback show, jasełka, festiwale muzyczne czy po prostu koncerty dla znajomych. Początki mojej kariery muzycznej przerwała chęć zostania piłkarzem, lecz po kilku latach i kilku kontuzjach, zostawiłem sport i ciężko pracuję, by wrócić na scenę. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i zajęcia. Uwielbiam ludzi i współpracę z nimi.

W tegorocznym konkursie JIG na pomysł na biznes projekt Kamila został wyróżniony przez Marcina Kozika i Marię Materlę. Kamil wymyślił założenie wytwórni muzycznej, która będzie wspierać młodych artystów.

Ela Bigas: Jakie silne strony tego projektu gwarantują jego powodzenie?
Silną stroną projektu i gwarancją sukcesu jest przede wszystkim moja pasja oraz zapotrzebowanie na wsparcie dla młodych artystów.

Co mogłoby utrudnić jego realizację, czyli innymi słowy jakie projekt ma strony słabe?
Słabymi stronami projektu jest spory nakład takich działalności oraz stopniowe schodzenie do niezależności młodych artystów, ale myślę, że z moją pasją i stylem muzyki jaki prowadzę nie będzie to stanowiło większego problemu.

Jakie cechy powinien posiadać dobry menadżer?
Dobry menadżer powinien przede wszystkim wspierać, ale również powinien potrafić walczyć o dobro swojej firmy, siebie samego oraz jej pracowników.

O co idzie we wszelkich działaniach biznesowych? Czy jedynie o zyski i dominację na rynku?
Część osób podchodzi do swoich działalności jako do czystegozysku, natomiast ja chciałbym połączyć pasję z zawodem. Dla mnie to coś więcej niż tylko zysk, dla mnie to będzie spełnienie samego siebie.

Twoja ulubiona muzyka to …
W muzyce uwielbiam wykorzystywać swoje doświadczenie i dzielić się swoimi emocjami. Artyści, którym zawdzięczam rozpoczęcie mojej pasji to Frank Ocean, Lewis Capaldi oraz Juice Wrld.

Twój krótki kurs optymizmu
Pamiętajcie, że marzenia są po to, by po nie sięgać. Ciężka praca, choćby w Ciebie ludzie nie wierzyli, kiedyś zwróci Ci trudności związane z walką o lepsze jutro. Do zobaczenia na scenie kochani.

Życzę sukcesów. Dziękuję za rozmowę
Ela Bigas

[vc_facebook]

- Advertisment -

Jaworzno mało znane – Kto czy co?

W  odcinku "Jaworzno mało znane - Kto czy co?" po raz kolejny wybieramy się do jaworznickiej Szczakowej i jeszcze raz pochylamy się nad kwestią...

Narciarskie Mistrzostwa Szkół Miasta Jaworzna w Slalomie Gigancie

Narciarskie Mistrzostwa Szkół Miasta Jaworzna w Istebnej odbyły się 21 lutego. Wydarzenie to zgromadziło uczniów i nauczycieli jaworznickich szkół, którzy rywalizowali w konkurencji SLALOM...

Adela Niciarz nominowana w plebiscycie Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2023 w Jaworznie

Trwa głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca Roku w Jaworznie. Adela Niciarz to kolejna nominowana do tytułu za rok 2023. Jeżeli to Adela Niciarz ma zostać najpopularniejszym sportowcem...