Mariola Solarz swoją działalność rozpoczęła zakładając w 2003 roku niewielki salon kosmetyczny mieszczący się przy Al. Marszałka J. Piłsudskiego. – Tam zdobywałam doświadczenie oraz doskonaliłam swoje umiejętności – mówi. – Brałam udział w licznych kursach, szkoleniach i konkursach ogólnopolskich jak również międzynarodowych, zawsze stojąc na podium. Skromny gabinet nie przeszkodził w zdobyciu grona zadowolonych klientów, którzy korzystają z moich usług do dnia dzisiejszego.

Mariola Solarz z dyplomem Konkursu Mistrzowie Urody 2022
REKLAMA

Kosmetyka i fryzjerstwo są silnie ze sobą związane, w związku z tym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom moich klientek, postanowiłam rozszerzyć zakres usług o fryzjerstwo. Lokal w którym mieścił się salon nie miał możliwości rozbudowy, więc w 2011 roku podjęłam decyzję o zmianie lokalizacji oraz nazwy gabinetu. Dzisiaj „Diamentowy Blask Mariola Solarz” oferuje szereg usług kosmetyczno-fryzjerskich. Zatrudniam cztery osoby między innymi pozyskane z programów Jaworznickiego Urzędu Pracy. W 2018 roku poprzez Urząd Pracy przystąpiłam do projektu „Pakty zatrudnieniowe w Polsce” – celem projektu była pośrednio poprawa sytuacji na rynku pracy osób bezrobotnych 50+. Moim zadaniem było poprawienie wizerunku dziesięciu kobiet oraz przekazanie wiedzy dotyczącej zasad dbania o swój wygląd. Zdobyte umiejętności i wiedza przyczyniły się do podniesienia samooceny moich podopiecznych.
W życiu prywatnym jestem żoną oraz matką dwóch wspaniałych córek. Każdą wolną chwilę staram się poświęcić rodzinie. Uwielbiamy wspólne spacery oraz wycieczki.

Mariola Solarz w swoim salonie Diamentowy Blask z dyplomem Konkursu Mistrzowie Urody 2022

Salon „Diamentowy Blask Mariola Solarz” proponuje liczne zabiegi m.in. makijaże okolicznościowe i artystyczne, pedicure, manicure klasyczny, żelowy, hybrydowy, akrylowy, pielęgnacja twarzy oraz całego ciała, makijaż permanentny. Stylistka paznokci Natalia niedługo rozszerzy swoje usługi o przedłużanie paznokci metodą Dual Form. Gosia, Ewelina i Zuzanna dbają o Państwa wygląd poprzez nowoczesne koloryzacje farbami pochodzenia naturalnego (bez PPD oraz rezorcyny) firmy Beauty Fusion, fryzury okolicznościowe i artystyczne, przedłużanie włosów metodą kanapkową i zaplatanie warkoczy afrykańskich. Szeroki zakres pielęgnacji i odbudowy zniszczonych włosów.

Pani Mariola odbiera dyplom Konkursu Mistrzowie Urody 2022 z rąk redaktora naczelnego Dziennika Zachodniego Grzegorza Gajdy

Brała Pani udział w organizowanej przez Dziennik Zachodni edycji Plebiscytu Mistrzowie Urody 2022. Zakończył się dla Pani nie lada sukcesem.  
Tegoroczny Plebiscyt Mistrzowie Urody 2022 organizowany przez Dziennik Zachodni, do którego zostałam zgłoszona przez jedną z moich stałych klientek, zakończył się dla mnie ogromnym sukcesem. W kategorii „Kosmetyczka Roku” w mieście Jaworzno zajęłam I miejsce.

Laureatki tegorocznej edycji Konkursu Mistrzowie Urody 2022

W Plebiscycie decydującą rolę odgrywały głosy pani klientek. Co Pani zdaniem szczególnie w pani pracy doceniają?
Myślę że moi klienci cenią mnie za rzetelność i indywidualne podejście. Oprócz profesjonalnych zabiegów każdy może liczyć również na wyjątkową atmosferę.

Właściwie każdy chciałby być z natury przecudnej urody, ale niestety nie każdemu to się udaje. Tutaj w sukurs wchodzi kosmetyka, która czyni prawdziwe cuda. Co z nowinek kosmetycznych w pani salonie?
Dużą popularnością cieszy się zaawansowany zabieg z zastosowaniem stymulatorów tkankowych i terapii mikroigłowej. Ma za zadanie m.in. poprawę jędrności i napięcia skóry oraz redukcję zmarszczek. Prawdziwym hitem w salonie jest Różany Rytuał jako odzwierciadlenie kobiecego piękna. Zabieg regeneruje, nawilża, poprawia jędrność i elastyczność skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jednak najbardziej ceniony jest za chwilę relaksu w pomieszczeniu wypełnionym aromatem róż, blaskiem świec i odprężającą muzyką. W związku z nadchodzącym okresem obdarowywania prezentami, szczerze polecam ten zabieg w postaci bonu upominkowego.

Pani Mariola z panem Michałem Łenczyńskim – Człowiekiem Roku branży beauty

Co  w planach zawodowych?
W najbliższym czasie wezmę udział w dwóch szkoleniach znanych, utytułowanych wizażystek. Naprzeciw oczekiwaniom klientów rozszerzę zakres usług o masaż Kobido. Również moje pracownice podniosą swoje umiejętności w najbliższym czasie. Będzie się działo.

Jaka jest pani recepta na sukces w biznesie?
Sukcesy odnoszone w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach, dodają mi pewności siebie i wiary, że ciężką pracą, poświęceniem i determinacją można osiągnąć swój wymarzony cel.

Życząc dalszych sukcesów dziękujemy za rozmowę.  

Diamentowy Blask
Kosmetyka, fryzjerstwo
ul. Grunwaldzka 215, Jaworzno
Telefon kosmetyka: 601 356 584

Telefon fryzjerstwo: 660 433 759

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki