Młodzi zawodnicy Rio Grappling Club Jaworzno wrócili z medalami z Mistrzostw Polski BJJ

Rio Grappling Club Jaworzno świętuje. Młodzi zawodnicy Brazylijskiego Jiu-Jitsu stanęli na podium Mistrzostw Polski BJJ.

REKLAMA

Młodzi adepci Brazylijskiego Jiu-Jitsu z Rio Grappling Club Jaworzno wrócili z medalami z Mistrzostw Polski BJJ. Paulina Lisowska oraz Adela Niciarz wróciły ze złotym, a Ines Ryś i Tymoteusz Niewiarowski z brązowym medalem. Są młodzi, szczęśliwi, zdeterminowani i są zwycięzcami.

Nie było łatwo, gdyż musieli mierzyć się z doświadczonymi i bardzo dobrym przeciwnikami, ale sukces dzięki temu smakuję doskonale. Doceniają także to ile podczas zawodów mogli się nauczyć.

Sportowcy są z siebie zadowoleni, ale zdają sobie sprawę, że do najwyższych laurów jeszcze przed nimi długa droga i jest co poprawiać. Bardzo budująca jest postawa tych młodych sportowców, którzy pomimo ogromnego sukcesu, zachowuje maksimum skromności.

Trener Grzegorz Jabłoński nie kryje dumy ze swoich podopiecznych, którzy wykonują ogromną pracę i kawał dobrej roboty. Tak juniorzy, jak i seniorzy wykazują się ogromnym sercem do tego sportu. W końcu treningi u Grzegorza do najprostszych się nie wliczają. Sami zawodnicy mówią, że — jest ciężko — a trener jest bardzo wymagający, jednak potrafi ich zmobilizować do wytężonej pracy. Trenera cieszy również to, że widzi w swoich adeptach samego siebie, gdy tak jak oni trenował za młodu jiu-jitsu, dostrzega jednak, że jego uczniowie często robią rzeczy, których on sam nie był wstanie wykonać.

Młodym sportowcom gratulujemy i życzmy kolejnych medali przywiezionych z kolejnych mistrzostw.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki