Robotrons: Niepokonani Aniołowie Galaktyki w Jaworznie

Chcecie zajrzeć w przyszłość? Jesteście gotowi przemierzyć wszechświat? Jeśli tak, to widowisko „Niepokonani Aniołowie Galaktyki” jest właśnie dla Was. Interaktywne show dla całej rodziny „Robotrons” – czas zobaczyć przyszłość na własne oczy!

11 grudnia br. o godz. 13.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie odbędzie się międzynarodowe widowisko Robotrons. Niepokonani Aniołowie Galaktyki. Na widzów czeka FASCYNUJĄCĄ PODRÓŻ promem kosmicznym, którego kapitanem jest piękna ALKIONA a jej asystentem android WILLY.

Wygraj bilet z jaw.pl!

Do rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia na ten niesamowity show. Zainteresowani? Wystarczy, że w komentarzu pod postem na Facebooku wstawisz zdjęcie pracy plastycznej Twojego dziecka pod tytułem „Przygody wielkich robotów w kosmosie”. Dwie prace  Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ POLUBIEŃ nagrodzimy wejściówką na Robotrons w MDKu w Jaworznie. Zabawa trwa do piątku 18 listopada do godziny 10.00. Wykonane samodzielnie przez dzieci dowolną techniką.

Nieustraszeni i Wszechmocni Aniołowie Galaktyki

REKLAMA

Chcesz podróżować po galaktyce, stać się członkiem drużyny astronautów i wypełnić niemożliwą do realizacji misję? Zapraszamy na pokład! Przed nami fascynująca wyprawa promem kosmicznym, prowadzonym przez kapitan Alkionę i jej pomocnika androida Williego.

Razem zrealizujemy tajną misję, odwiedzimy różne planety i poznamy ich mieszkańców. Dowiemy się, jak zbudowany jest Wszechświat i weźmiemy udział w grach interaktywnych, przy pomocy specjalnej bransoletki, którą otrzyma każde dziecko.

Przekonaj się, jak zaciera się granica między rzeczywistością i fantazją, a Stalowi Transformersi Giganci stają się Twoimi przyjaciółmi! Myśl, decyduj i działaj! Tylko odwaga, poświęcenie i prawdziwa przyjaźń mogą uratować naszą galaktykę przed zagładą!

Niepokonani Aniołowie Galaktyki

– technologiczne widowisko nowego formatu, spektakl dla całej rodziny.
• mierzący 2, 5 m Transformersi Giganci
• interaktywno-edukacyjna koncepcja scenariusza
• projekcja video
• pokaz laserowy i świetlny
• efekty dźwiękowe
• interaktywne dekoracje

Czekamy na Ciebie, bo taką podróż można odbyć tylko w najlepszym towarzystwie!
Więcej informacji oraz bilety dostępne na: https://pankoncert.pl/robotrons/

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki