W Parku Podłęże znowu ciemno. Kolejna usterka?

REKLAMA

Park Podłęże znowu jest ciemny, nieoświetlony, a przynajmniej jego połowa. Mieszkańcy znowu zadają pytanie — dlaczego?

REKLAMA

Mieszkańcy po raz kolejny donoszą nam, że w Parku Podłęże w Jaworznie znowu połowa latarni nie świeci. Postanowiliśmy to sprawdzić i rzeczywiście, części ze skate parkiem i dawnymi kortami tenisowymi oświetlona, a część z większym zagęszczeniem drzew bliżej stacji paliw, cała ciemna.

Sytuacja już raz miała miejsce, 5 sierpnia bieżącego roku opublikowaliśmy identyczny artykuł, gdyż problem także był identyczny. Pisaliśmy wtedy także w tej sprawie do Urzędu Miejskiego w Jaworznie, a już następnego dnia od publikacji latarnie w Parku działały prawidłowo. Wówczas to urząd odpowiedział nam, że nastąpiła usterka, która została wyeliminowana i wszystko wróciło do normy.

Problem powrócił, więc napisaliśmy i tym razem w tej sprawie, ponieważ usterka wydaje się dokładnie taka sama, ponieważ dokładnie te same latarnie nie świecą co ostatnio. Nawet w tej części świecącej ta sama jedna latarnia co wtedy też nie świeci. Zobaczymy czy i tym razem uda się tak szybko wyeliminować usterkę, czy jednak problem jest jakiś inny lub, czy nie jest to po prostu sposób na oszczędność.

Park Podłęże w połowie jest jasny, a w połowie ciemny! Co się dzieje z latarniami?

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki