Jak Polacy zagrają w 1/8 finału? Obstaw wynik meczu Polska – Francja i zgarnij zestaw kibica

REKLAMA

Mistrzostwa Świata to czas niezwykły. Wszyscy łączą się, by kibicować naszym. Zarówno fani piłki nożnej, jak i Ci, którzy nie kibicują na co dzień, jednym głosem krzyczą „Polska gola”. Punkty oraz bilans bramkowy zebrany w fazie grupowej pozwoliły naszej reprezentacji przejść do 1/8 finału. W niedzielę 4 grudnia zmierzymy się z reprezentacją Francji.

REKLAMA

Na XXII Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze Polacy zremisowali z reprezentacją Meksyku, a w meczu z Arabią Saudyjską oddali dwa celne strzały i zwyciężyli 2:0. Ostatni mecz z Argentyną nasza reprezentacja przegrała, jednak udało się awansować do fazy pucharowej z drugiego miejsca.

Oczywiście trzymamy kciuki za Polaków, ale chcielibyśmy się dowiedzieć, jak Wy obstawiacie wynik meczu z broniącą tytułu Mistrza Świata Francją.

Dlatego, razem z Restauracją Mattarello przygotowaliśmy dla mieszkańców Jaworzna mundialową zabawę.

W komentarzu pod postem na Facebooku obstaw wynik meczu Polska:Francja. Pierwsza osoba, która poda poprawny wynik, wygrywa ZESTAW KIBICA, czyli metrową pizzę od Restauracji Mattarello z dostawą na terenie Jaworzna.

Zasady zabawy:

Ukończone 18 lat.
Post można skomentować tylko raz.
Dostawa pizzy tylko na terenie Jaworzna.
O wygranej decyduje szybkość i oczywiście poprawny wynik.
Wyniki wpisujemy w kolejności POLSKA:PRZECIWNIK.
Podajemy wynik ostateczny (niezależnie czy odbyła się dogrywka, rzuty karne, czy sam mecz)

Mecz można oglądać na kanale TVP w niedzielę o godzinie 16:00. Foto. TVP.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki