REKLAMA

W sobotę 10 grudnia br. TAURON zaprasza wszystkich dużych i małych na wspólną zabawę i wesołe kolędowanie na Rynku w Jaworznie. Magia Świąt Bożego Narodzenia, radość i zabawa zagoszczą w naszych sercach, a uśmiech niewątpliwie pojawi się na twarzach dzieci i dorosłych. Będzie mnóstwo światła niosącego nadzieję, będzie radość i zabawa, będzie także Św. Mikołaj…i wiele innych atrakcji!

REKLAMA

– Jest nam ogromnie miło, że jako TAURON możemy ponownie zaprosić wszystkich, którym bliska jest atmosfera nadchodzących świąt do wspólnej zabawy. Zadbaliśmy o to, by każdy, niezależnie od wieku, z łatwością odnalazł w sobie dziecięcą radość. Będzie rodzinnie, kolorowo, będzie świątecznie i wesoło. – na wydarzenie zaprasza Patrycja Hamera, rzecznik prasowy TAURON Wytwrzanie.

W sobotę zaczynamy zabawę już o 9.00 rano i zapraszamy na pokład dobrze wszystkim znanego świątecznego pociągu, który wraz z prowadzącym go Elfem zabierze Was na przejażdżkę po mieście. Mali i duzi pasażerowie, jak co roku, będą mogli wspólnie śpiewać kolędy i popularne świąteczne piosenki. Także od samego rana na wszystkich chętnych czekać w gotowości będzie wenecka karuzela. Taki widok niewątpliwie przywoła wspomnienia z lat dziecięcych u starszych, a najmłodszym pozwoli przeżyć niezapomniane chwile. Do godziny 13.00 zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy i towarzyszące mu występy przedszkolaków.

Kiedy zacznie zapadać zmierzch rozświetli się fasada Muzeum Miasta, zimowe i świąteczne wzory zatańczą na ścianach budynku. Na Rynku i w okolicach Miejskiej Biblioteki Publicznej rozjaśnią mrok instalacje świetlne, które stanowić będą piękne tło do pamiątkowych zdjęć.

Od samego rana na wszystkich czekać będzie Święty Mikołaj, który najmłodszym wręczy prezenty, a  z wszystkimi chętnie zapozuje do zdjęcia. Świąteczna MegaMoc będzie ucztą nie tylko dla oka, ale też dla ucha.

O godzinie 15.00 w bożonarodzeniowy klimat wprowadzi nas Orkiestra Dęta TAURON Wytwarzanie z Łazisk Górnych.

O 16.00 rozpocznie się konkurs wokalny. Zespoły z jaworznickich szkół podstawowych i ponadpodstawowych zaprezentują swój repertuar i powalczą o wartościowe nagrody.

Na zakończenie zapraszamy na koncert Basi Janygi, który rozpocznie się o 19.00.

Brzmi ciekawie? Przyjdźcie i przekonajcie się razem z nami, że wspólne świętowanie to wielka radość!

Świąteczna MegaMoc Jaworzno
Kiedy? 10 grudnia br. godziny 09.00 – 21.00
Gdzie? Rynek i okolice Muzeum Miasta

 

Świąteczna MegaMoc – super ciuchcia

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ