REKLAMA
REKLAMA

Zimowa aura nie zachęca do długiego przebywania na dworze; zdecydowanie lepiej zostać w domu z ciekawą lekturą, tym bardziej, że wydawcy nieustannie proponują nam nowe, interesujące tytuły. Poznaj ostatnie zapowiedzi książkowe 2022 i pierwsze premiery 2023 roku!

Najbliższe premiery książek: grudzień 2022/styczeń 2023

 

Robyn Crawford “A song for you. Moje życie z Whitney Houston”

 

Robyn Crawford dzieli się wspomnieniami z ponad dwudziestu lat znajomości z Whitney Houston – relacji, która rozpoczęła się jako przyjaźń dwóch nastolatek, a z biegiem czasu przerodziła się w trwałą, intymną więź. Ile prawdy było w plotkach na temat charakteru ich relacji? Jakie obciążenia nakłada na kobiety branża rozrywkowa? Jaką cenę musiała zapłacić Whitney-wrażliwa, ciężko doświadczona kobieta, by stać się Whitney-divą?

 

Stacey Halls, “Pani England”

 

Rok 1904, hrabstwo West Yorkshire. Ruby May obejmuje posadę niani dzieci zamożnych państwa Englandów. Jej początkowy zachwyt i zapał do pracy szybko ustępują na rzecz wątpliwości: dziewczyna wyczuwa niechętny dystans ze strony domowego personelu, a jej pracodawczyni – tajemnicza pani England – ma w sobie coś, co budzi w Ruby wyraźny niepokój…

 

Doskonale przyjęta na zagranicznych rynkach powieść Stacey Halls już w styczniu pojawi się w polskich księgarniach. Połączenie motywów obyczajowych z elementami thrillera, osadzone w sugestywnie oddanych realiach epoki edwardiańskiej, daje w rezultacie lekturę z gatunku nieodkładalnych!

 

Zimowe zapowiedzi książkowe 2022 dla dzieci i młodzieży

 

Holly Webb, “Zaopiekuj się mną. Zorza, sowa śnieżna”

 

Książki dla dzieci Holly Webb bawią, uczą i wzruszają najmłodszych czytelników z całego świata. Opowieści o przyjaźni ludzi ze zwierzętami zwiększają świadomość w zakresie odpowiedzialności człowieka za naturę, rozwijają u małych czytelników empatię, wrażliwość i ciekawość świata. “Zorza, sowa śnieżna” opowiada historię niezwykłej przygody małej Laury – podczas pobytu w szkockich górach dziewczynka przenosi się w przeszłość, by stanąć w obronie piskląt swojej ptasiej towarzyszki.

 

Karin Erlandsson, “Poskramiaczka ptaków”

 

Pasjonująca, pełna zwrotów akcji fabuła drugiej części popularnej serii fantastycznej “Legenda o źrenicy oka” spełnia z nawiązką oczekiwania czytelników po świetnym pierwszym tomie! Miranda i Syrsa przygotowują się do nadejścia zimy w północnym regionie Królestwa. Wydawać by się mogło, że kameralne miasteczko zapewni im bezpieczną przystań. Los ma jednak wobec nich inne plany: zima niesie ze sobą nowe zagrożenia, a na horyzoncie pojawia się wroga Iberis…

 

Wszystkie wymienione tytuły kupisz w księgarni internetowej Tantis.pl. Sprawdź również listę bestsellerów 2022 roku: https://wsieci24.pl/co-warto-przeczytac-bestsellery-ksiazkowe-2022/. Życzymy udanej lektury!

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki