Charytatywny bal karnawałowy w SP nr 11 w ramach 31. Finału WOŚP

REKLAMA

Charytatywny bal karnawałowy wraca do Szkoły Podstawowej nr 11 na Pieczyskach. Dyrektor Natalia Kamińska osobiście zaprasza wszystkie jaworznickie dzieci.

REKLAMA

Charytatywny bal karnawałowy po raz kolejny odbędzie w Szkole Podstawowej nr 11 na Pieczyskach. Wszystko to w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji — przekonuje Dyrektor szkoły Natalia Kamińska. Będzie mnóstwo zabaw przy muzyce z animatorami z palcówki edukacyjnej aTuTu oraz z Agatą Lamont i Magdaleną Gaj. Gry i zabawy dla dzieci poprowadzi także Gabinet Terapii Pedagogicznej Abecadło. Do dyspozycji najmłodszych będzie również słodki poczęstunek, napoje, lody oraz pizza od Bistro Pub Biesiada Smaku. Ponadto będzie można zrobić sobie zdjęcie w fotobudcę od CebuLove Migawki.

Rodzice też nie będą narzekać na nudę. Jak zapewnia organizatorka wydarzenia — dla rodziców zostało przygotowane mnóstwo atrakcji, szczególnie płeć piękna będzie mogła skorzystać z porad licznych stoisk kosmetycznych.

Idea tego przedsięwzięcia jest szczytna, gdyż szkoła nie tylko chcę, aby dzieci hucznie skończyły swoje ferie, ale także pragnie wpoić im idee pomagania i grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Dlatego też 27 stycznia 2023 roku nie może was zabraknąć na charytatywnym balu karnawałowy. Wstęp na to wydarzenie to 20 złotych, które zostanie w całości przekazane do puszki wolontariusza WOŚP. Bal odbędzie się w godzinach od 16:00 do 19:00.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki