Magdalena Hałas o swojej wystawie „Ile spotkań, tyle spojrzeń”

REKLAMA

Magdalena Hałas jest zachwycona odbiorem jej wystawy „Ile spotkań, tyle spojrzeń” przez przybyłych gości, którzy pojawili się na wernisażu mającym miejsce w ubiegły czwartek w Galerii „Podcienie” w Jaworznie.

REKLAMA

Wernisaż wystawy „Ile spotkań, tyle spojrzeń” Magdaleny Hałas w Galerii „Podcienie” w Jaworznie miał miejsce tydzień temu i został bardzo dobrze odebrany przez wszystkich zgromadzonych gości. Wystawa wiele znaczy dla autorki.

Tytuł wystawy wziął się z refleksji, że w życiu ciągle coś się zmienia i emocje nam towarzyszące też są różne, w zależności od zastanej sytuacji. To samo spojrzenie w obiektyw także się nie zdarza, co jest adekwatne do tytułu wystawy.

Wystawa prezentuje 25 portretów modelki Kasi Kmiotek, które wykonywane były podczas różnych sesji mających miejsce w ciągu czterech ostatnich lat. Co ciekawe, relacja między paniami także się zmieniła, co można dostrzec na fotografiach. Pierwotnie były dla siebie obcymi osobami, a teraz są kimś bliskim. Łączy je podoba wrażliwość i chętnie dzielą się swoimi refleksami między sobą.

Pierwsza odsłona tej wystawy miała miejsce w Galerii Pusta cd w Jaworznie. Jak mówi Magdalena — dzięki Jakubowi Byrczkowi odważyła się stworzyć wystawę, za co jest mu ogromnie wdzięczna. Na wernisażu, który odbył w ubiegły czwartek 19 stycznia 2023 roku, było dużo gości, tak bliskich znajomych, jak i obcych autorce jaworznian, którzy nie szczędzili miłych słów w jej stronę. Dzięki tak dobremu odbiorowi jej prac Magdalena upewniła się, że to, co robi, jest dobre i że znajduje się we właściwym miejscu w swoim życiu.

25 zdjęć to w dalszym ciągu tylko mały wycinek jej prac nie tyle ogólnie, ile tylko z samą Kasią Kmiotek. Fotografka jest pełna nadzieje, że kiedyś uda jej się stworzyć wystawę, która pokaże wszystkie swoję prace z modelką. Następny jej kierunek to Mediolan, do którego udaje się za 2 tygodnie, aby zrealizować sesję zdjęciową z supermodelką, która występowała dla takich marek jak: Armani, Gucci czy Versace.

Wystawę podziwiać można do 19 lutego 2023 roku od poniedziałku do piątku między godziną 8:00 a 20:00, do czego zachęca autorka Magdalena Hałas.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki