Straż pożarna, strzelnica i motocykle w Steel Virgin na 31. Finał WOŚP

REKLAMA

Wóz strażacki, strzelnica czy morsowanie to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na jaworznian w lokalu Steel Virgin w centrum Jaworzna.

REKLAMA

W lokalu Steel Vigrin, tak jak w ubiegłym roku, na mieszkańców Jaworzna w najbliższą niedzielę czekają atrakcje związane z 31. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak mówi właściciel Adam Sokołowski — już od godziny 14:00 będzie można przyjść, aby pooglądać wozy strażackie oraz coś się o nich dowiedzieć od strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej. Następnie o 18:00 rozpocznie się morsowanie w wodzie, która już od soboty będzie stała na zewnątrz, aby się ochłodzić.

Znajdzie się także coś dla fanów militariów. Będzie grupa militarna, która wszystkim zainteresowanym pokaże podstawową obsługę broni, będzie również wystawa wyposażenia, hełmów, kamizelek kuloodpornych, sprzętu uderzeniowego czy broni jak karabinków M4, MP5, a także karabinów wyborowych.

Właściciel lokalu Adam Sokołowski nie ogranicza się jednak tylko do działań w obrębie swojej firmy. Na rynku także organizuje odpowiednie, motocyklowe atrakcje i już od godziny 12:00 będzie można obejrzeć pokaz młodych adeptów Akademii Pitbike, a także zobaczyć wiele zabytkowych pojazdów militarnych z czasów PRL.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29 stycznia 2023 roku. Wszystkich mieszkańców zachęcamy do wzięcia udział w tym ogólnopolskim wydarzeniu.

 

 

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki