REKLAMA

Sprawczyni środowego zdarzenia drogowego w Centrum ukarana wysokim mandatem. Strażacy musieli wyciągać zakleszczonego uczestnika kolizji z pojazdu.

REKLAMA

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środę 15 marca 2023 roku około godziny 10:00 w centrum Jaworzna.

Jak informuje nas sierżant sztabowa Justyna Wiszowaty z KMP Jaworzno — sprawcą zdarzenia jest 66-letnia kobieta, mieszkanka Jaworzna, kierująca samochodem osobowym marki Nissan. Kobieta, wyjeżdżając z ulicy Paderewskiego i włączając się do ruchu w ulicę Królowej Jadwigi w kierunku kościoła, nie ustąpiła pierwszeństwa 31-letniemu kierowcy samochodu osobowego marki Audi i doprowadziła do niebezpiecznego zderzenia. W wyniku zdarzenia kierująca Nissanem uderzyła w słupki oddzielające jezdnie od chodnika i zatrzymała się na poboczu. Na szczęście nie było w pobliżu przechodniów.

Na miejscu interweniować musieli także jaworzniccy strażacy, ponieważ jeden z uczestników zdarzenia został zakleszczony w pojeździe. Tak kierująca Nissanem, jak i pasażer Audi, 66-letni mężczyzna, zostali przetransportowani do szpitala, jednak tam nie wykazano poważnych obrażeń. Policja sytuację zakwalifikowała jako kolizję.

Na sprawczynie nałożono wysoki mandat karny.

Groźny wypadek w centrum Jaworzna

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki