Donald Tusk w Jaworznie. Przyjechał do mieszkańców porozmawiać o rachunkach za ogrzewanie

REKLAMA

Donald Tusk pojawił się w Jaworznie, aby porozmawiać z mieszkańcami naszego miasta, których rachunek za prąd podniósł się o 100%.

REKLAMA

Donald Tusk przyjechał do mieszkańców Podłęża w Jaworznie, aby pozmawiać o wysokich cenach za ogrzewanie. Wybór gospodarzy padł po obejrzeniu materiału Jaw.pl, w którym pan Zbigniew opowiadał o swojej trudnej sytuacji.

Interwencję medialną pokazał byłemu premierowi poseł Wojciech Saługa. Jak mówi jaworznicki parlamentarzysta — Przewodniczący PO przejął się losem emerytów i postanowił sam przyjechać, aby przyjrzeć się ich sprawie.

 

Problem wysokich cen ciepła dotyczy wielu osób. Cena miała wrosnąć o 40%, a w wielu przypadkach wrosła o prawie 90%. Dlatego nic dziwnego, że społeczeństwo szuka pomocy.

Rząd mówił, że ciepło nie podrożeje tak bardzo w stosunku do poprzedniego roku, a rachunek dostaliśmy o 100% większymówi pan Zbigniew. Mieszkańcy, których odwiedził, byli bardzo wzruszeni jego wizytą. Zaskoczyło ich to, że były premier zainteresował się ich problemem.

Przewodniczący Donald Tusk odwiedza obecnie różne miejsca w Jaworznie.

 

Nie mają na życie, bo zapłacili wysokie rachunki za ciepło. Ogromne podwyżki niszczą domowe budżety

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

10 KOMENTARZE

  • Poważnie? oczekujesz od gości ściągania obuwia w trakcie oficjalnej wizyty?? Toż to faux pas.
   Następnym razem poczytaj cokolwiek na temat, bo braki w wiedzy się mszczą.
   Chciałeś dowalić Tuskowi a wyszło że nie masz pojęcia o przyjmowaniu gości i savoir-vivre.
   Zresztą z fakturą korygującą tęż się nie popisałeś, nie wiesz kto może ją wystawić.

   • To w jakim celu tam Tusk pojechał? To że dostali większy rachunek to było wiadomo bez jego wizyty. Pojechał sprawdzić czy rzeczywiście dostali większy rachunek? Może jakieś konkrety w jaki sposób Tusk zamierza im pomóc? Bo przyjechać do kogoś i gadać farmazony każdy potrafi. Typowe ustawki przedwyborcze. Po wyborach się temat skończy. A jak POwcy wygrają to będą to samo robić albo jeszcze gorzej.

     • PISowcy wygrają to wszystko sprezentują Ukraińcom a jak wygrają POwce to Niemcom. Inni niestety za bardzo szans nie mają. To jest jakaś masakra. Nie ma na kogo głosować tak naprawdę. 🙂 Ja to się dziwię tym ludziom co to chodzą i słuchają tych wypocin. Chyba że kasę za to dostają.

     • A już tych delikwentów do domu zapraszać to jakaś jazda na maksa i nieporozumienie. Kosztem zwykłych ludzi sobie kampanię wyborczą robią.

   • Bał sie ściągnąć butów, żeby mu się słoma nie wysypała? Oprócz jeżdżenia i ględzenia o niczym gość nie ma nic konkretnego do zaoferowania. Aż dziw, że się tacy znajdują co chcą słuchać tego ględzenia.

     • Tusk i POwcy już mieli okazję pokazać na co ich stać i pokazali. PISowcy zresztą też. I jedni i drudzy mieli swoją szansę. Tylko, że elektorat chyba jest łatwowierny i dalej wierzy w te wszystkie brednie co im pociskają.