REKLAMA

Jedynki z zachowania dostali uczniowie jednej z jaworznickich szkół za „polajkowanie” wpisu na Facebooku.

REKLAMA

Do interesującego zdarzenia doszło w jednej z jaworznickich szkół, uczniowie zostali ukarani przez dyrekcję oceną niedostateczną z zachowania, ponieważ „polajkowali” w serwisie społecznościowym Facebook wpis dyskredytujący jednego z nauczycieli.

Na jednym z fanpage’ów typu Spotted w naszym mieście został napisany wpis, który uderzał w dobre imię nauczyciela jednej z jaworznickich placówek. Podważał on kompetencję prowadzenia zajęć. Przypuszczamy, że został napisany, przez jednego z uczniów, który najwyraźniej nie był zadowolony z lekcji.

Wpis zaczęli „lajkować” inni uczniowie szkoły, którzy najwyraźniej podzielali opinie autora. Niestety nie spodziewali się, że poniosą za to konsekwencję. Dyrekcja szkoły każdemu uczniowi, który „polajkował” wpis, wystawiła ocenę niedostateczną z zachowania, a sam wpis został oczywiście z sieci usunięty i śladu po nim nie ma.   

Trzeba przyznać, że zdarzenie jest dosyć niespodziewane i wyjątkowe. Rzadko bowiem zdarza się, aby młodzież ponosiła konsekwencje za swoją działalność w internecie.

Aktualizacja:

Jedynki za wpis w internecie odwołane. Szkoła dała oświadczenie

 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE