REKLAMA
REKLAMA

Dobra reputacja stacji paliw i idący za tym powracający klienci w dużym stopniu zależne są od tego, czy zainstalowane wyposażenie będzie wygodne i praktyczne w użytkowaniu oraz czy sprosta ono intensywnej eksploatacji. Oto garść informacji na temat tego, dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości wyposażenie stacji paliw.

Armatura i wyposażenie dla stacji paliw w ofercie Corrimex

Jeśli chcemy, by stacja paliw przynosiła zysk i budowała dobry wizerunek firmy, powinniśmy korzystać z najlepszego osprzętu, który pozwoli uniknąć wszelkich nieprzyjemności związanych z awariami i przestojami w pracy punktu. Jak wyposażyć w ten sposób swoją stację? Najlepiej sięgnąć po urządzenia najlepszych światowych producentów dostarczane przez firmę Corrimex. Interesuje Cię budowa stacji paliw i najwyższej klasy wyposażenie? Oto kluczowe produkty, których nie może zabraknąć w prosperującym punkcie wydawania paliw:

  • dystrybutory paliw Tokheim – szeroki asortyment dystrybutorów na benzynę, olej napędowy, LPG lub czynnik AdBlue w wielu wariantach. Tokheim jest uznanym na świece pionierem wśród producentów dystrybutorów paliwowych. Więcej na: https://www.corrimex.pl/wyposazenie-stacji-paliw/dystrybutory-tokheim/
  • systemy pomiarowe TLS Gilbarco Veeder Root – na stacji paliw monitorowanie napełnienia zbiorników i kontrola bezpieczeństwa instalacji jest jedną z najważniejszych kwestii związanych z bezpieczeństwem. Właśnie w tym celu powstały te zaawansowane systemy pomiarowe w formie systemu zdalnego lub ściennego panelu.
  • instalacje rur paliwowych KPS – rury przesyłowe to newralgiczny pod względem bezpieczeństwa element stacji paliw, dlatego oferowane przez KPS dwuwarstwowe rury polietylenowe przewyższają wymagania i normy pod względem wytrzymałości.
  • armatura paliwowa Elaflex – bezpieczeństwo każdej stacji paliwowej jest na takim poziomie, jaki reprezentuje najsłabsze ogniwo całej infrastruktury. Z tego powodu zdecydowanie opłaci się lokata środków w najwyższej klasy kompensatory drgań, złącza, śrubunki, węże oraz pistolety nalewcze do benzyny, oleju napędowego, LPG oraz AdBlue.
  • pokrywy i studnie kompozytowe Fibrelite – zabezpieczenie zbiorników musi łączyć dużą wytrzymałość i bezproblemowy dostęp w celu inspekcji i serwisowania. Odpowiedzią na te wymagania są te lekkie i odporne pokrywy z materiałów kompozytowych Fibrelite. 
  • pompy tłoczne Red Jacket – to one zapewniają skuteczny transport paliwa do dystrybutorów, ich bezawaryjność jest zatem w każdym calu kluczowa. Kolejne ich zalety to niski poziom hałasu przy pracy i niewielkie koszty eksploatacyjne.

Postaw na jakość i doświadczenie

Jakość wymienionych powyżej produktów stanowi najwyższy priorytet marki Corrimex, która już przez ponad 30 lat działa w branży armatury paliwowej, myjni oraz pokryw dostępowych. Dzięki temu w ofercie znajdziemy nie tylko najlepsze urządzenia, ale też wsparcie w ich doborze, instalacji i serwisowaniu na terenie całego kraju. Solidne wyposażenie redukuje ryzyko przestojów, sprawia, że Klienci chętnie korzystają ze stacji, dzięki czemu właściciel może zająć się rozwojem biznesu zamiast stresującym organizowaniem napraw.

Firma Corrimex proponuje dodatkowo pełne doradztwo w kwestii uruchomienia profesjonalnego punktu wydawania paliw. Projekt i rozbudowa stacji paliw nie musi być trudna, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy Corrimex, który pomoże wybrać najlepsze rozwiązania i rozwiać wszelkie wątpliwości!

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki