REKLAMA

Jesteśmy grupą sześciu dziewczyn, które chcą pokazać młodym ludziom, że każde ciało jest piękne niezależnie od wagi, liczby blizn, włosów i innych mankamentów.
Nasza kampania, ma szlachetny cel, jakim jest wsparcie dla osób zmagających się z brakiem samoakceptacji oraz niskim poczuciem własnej wartości z powodu wyglądu.

Wiktoria Patucha, Julia Kamińska, Milena Kopciak, Kinga Głodek, Julia Szuster, Marcelina Rybak
REKLAMA

Każda z nas jest inna, ma inny kolor włosów, karnacje, wzrost a jednak żadnej niczego nie brakuje. Chcemy pomóc zmienić wam postrzeganie siebie, pokazać jak wiele zmienia filtr z Instagrama, aplikacje do przerabiania zdjęć i że zdjęcia na mediach społecznościowych w wielu przypadkach bardzo odbiegają od rzeczywistości.

Każdy człowiek jest piękny i zdrowe podejście do siebie może wam tylko pomóc w dążeniu do swojej lepszej wersji. Nasza kampania jest prowadzona w ramach Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. W CKZiU zostały przeprowadzone warsztaty dotyczące pielęgnacji oraz sposobu na dobry makijaż z niezależną dyrektor sprzedaży firmy Mary Kay – Barbarą Gędłek, rozmowiałyśmy z Grażyną Herda ze stowarzyszenia „Amazonek”. Przeprowadziłyśmy również dwa wywiady z psycholog Martyną Długosz oraz Piotrem Czarnotą. Zostałyśmy zaproszone na prelekcje w Szkole Podstawowej nr 11, które przebiegły bardzo pomyślnie. Chcemy dotrzeć do większej ilości osób! #pozakanonem #PRZEŁAMUJMYSTEREOTYPY! #zwolnienizteorii

IW

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki