Włoski pomysł na śniadania na przystanku w centrum miasta

REKLAMA

Pusty lokal mieszczący się na przystanku autobusowym w kierunku Katowic w centrum Jaworzna został wynajęty. Każdy odwiedzający to miejsce, będzie miał okazję skosztować dań od Mattarello oraz napić się czegoś ciepłego. Otwarcie już wkrótce.

Właściciele Mattarello
REKLAMA

Mattarello to pizzeria, która znajduje się na Rynku w Jaworznie. Właściciele Ewelina i Santo postanowili otworzyć drugi punkt na przystanku w centrum naszego miasta. To miejsce będzie się nazywało Mattarello express, a wśród oferty znajdą się włoskie oraz polskie śniadania, gorąca kawa i herbata oraz oczywiście znane specjały restauracji, jak cannoli, arancini i pizza na kawałki.

Lokal będzie czynny od godziny 6.00 rano, więc to dobra opcja na śniadanie w drodze do szkoły lub pracy. Jak piszą właściciele na swoim profilu na Facebooku, bardzo się cieszą i są gotowi na nowe wyzwania. A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem ich specjały będą dostępne już za miesiąc.

Właściciele restauracji są znani z pomysłowości i zaangażowania. Pisaliśmy o ich inicjatywach już kilkukrotnie. A dania, które serwują są przygotowane z pasją i sercem do kuchni – nie tylko włoskiej.

Poznaj smaki Sycylii w pizzerii Mattarello

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

2 KOMENTARZE