Kulinarny Ogień – ponad 30 szefów kuchni przygotuje dania do degustacji

REKLAMA

Kulinarny Ogień w Jaworznie, to impreza, która jednoczy szefów kuchni i pokolenia. Ogromny grill, bitwa kulinarna i dania z gigantycznej patelni, czekają na mieszkańców miasta.

REKLAMA

Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę o 13:00 i potrwa do 18:00. Wstęp jest bezpłatny.

Kulinarny Ogień — gotujemy dla Fundacji Kobieca Przystań, to wydarzenia, którego celem jest wsparcie fundacji prowadzonej przez Edytę Lesiak.

Już w najbliższą niedzielę 23 kwietnia pod tzw. płaszczką w Jaworznie, przy placu Górników, odbędzie się wielkie gotowanie. Ponad 30 szefów kuchni z terenów całej polski przyjedzie do naszego miasta, aby wspólnie gotować, a nawet i rywalizować w szczytnym celu.

Będzie ogień — mówi prezes Fundacji Edyta Lesiak

Każdego dania będzie można spróbować, za datek przekazany na rzecz Fundacji. Wszystko poprowadzi szef kuchni lokalu 7Niebo Bistro Marcin Socha, a muzyką uraczy wszystkich DJ BROKUŁ.

Będzie degustacja dań, bitwa kulinarna szefów kuchni, danie z gigantycznej patelni, a także prelekcje w tematyce Zero Waste. Nie zabraknie także wydarzeń towarzyszących jak: pokazu sztuk walki, występów artystycznych czy pokazu pierwszej pomocy. Będzie także stoisko DKMS, Fundacji Kobieca Przystań oraz Klubu Seniora To i Owo, a także kącik relaksu i kącik dla dzieci, a nawet kącik kobiecych biznesów. Odbędą się również licytacje na rzecz Fundacji.

Wydarzenie rozpocznie się w niedzielę o 13:00 i potrwa do 18:00. Wstęp jest bezpłatny. Jak przekonuje współorganizatorka Edyta Lesiak to wydarzenie ma jednoczyć wszystkich, bez względu na wiek i poglądy, w słusznej sprawie.

Zebrane środki zostaną przekazane na działalność statutową Fundacji, na którą składają się m.in. działanie Charity Shopu czy Jadłodzielni, a także wspomaganie kobiet w potrzebie.

Fundacja Kobieca Przystań wspiera wszystkie kobiety i ich rodziny, w każdej możliwej sytuacji. Powstała w 2021 roku i prężnie działa dzięki prezes Edycie Lesiak, która już wielokrotnie udowodniła, że ma ogromne serce i chęć do pomagania. Jest inicjatorką, chociażby jaworznickiego Jadłodzielni, a także pierwszego w naszym mieście Charity Shopu.

Trwa jaworznicki finał WOŚP! Kulinarny Ogień już płonie!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki