Akcja informacyjna Posła Wojciecha Saługi na jaworznickim Rynku

REKLAMA

Rozpoczynają się działania przedwyborcze w Jaworznie. Dzisiaj Poseł Wojciech Saługa prowadził akcję informacyjną na jaworznickim Rynku.

REKLAMA

Wybory parlamentarne odbędą się tej jesieni, dlatego politycy różnych ugrupowań prowadzą już większe lub mniejsze działania tak w obszarze mediów społecznościowych, czy różnego rodzaju akcji w miejscach publicznych.

Dzisiaj byliśmy świadkami działań Posła Wojciecha Saługi, który prowadził na rynku w Jaworznie akcję informacyjną. Jej cel — żeby mieszkańcy mogli lepiej poznać meandry pracy poselskiej.

W przedsięwzięciu chodzi o to, aby mieszkańcy Jaworzna mogli lepiej zrozumieć, na czym polega jego praca. Jak mówi sam posełreakcje są bardzo różne, ale wielu ludzi po prostu nie wie, czym się zajmuje w parlamencie. Dlatego poseł opisał swoją działalność w gazecie i rozdawał ją mieszkańcom Jaworzna, których w końcu reprezentuje w parlamencie.

 

Na czym więc polega praca posła? Jest ona wielowątkowamówi Poseł Saługa.
W parlamencie zajmuje się głównie pracą nad ustawami, głosowaniem czy przemówieniami i jest to pierwsze jego zajęcie. Drugi zajęciem jest działalność partyjna, jako przewodniczący regionu Platformy Obywatelskiej organizuje jej struktury, czy działania posłów, a trzecia część jego pracy to rozmowa z mieszkańcami, którym stara się pomóc rozwiązać różne problemy.

 

To z pewnością nie ostatnie działanie posła. Spodziewać się można także podobnych akcji prowadzonych przez innych polityków z naszego miasta. Można śmiało uznać, że są to jedne z wielu działań wyborczych, którym przyjdzie nam wkrótce w Jaworznie być świadkami.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki