REKLAMA

Dwudniowa konferencja biznesowa branży motoryzacyjnej odbywa się w Jaworznie, gdzie czołowi eksperci z Polski, Europy Środkowo-Wschodniej i innych części świata dyskutują o pierwszym polskim samochodzie elektrycznym, perspektywach współpracy, budowie kompetencji Polskiej Doliny Elektromobilności, polskiej gospodarce wodorowej oraz „wizji” na przyszłość pojazdów autonomicznych i zwinnej organizacji produkcji w motoryzacji.

REKLAMA

W Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 9 maja wystartowała VI edycja International Automotive Business Meeting IZERA EDITON. Przez dwa dni, od 9 do 10 maja, eksperci branży motoryzacyjnej spotykają się, aby dzielić się najlepszymi praktykami branżowymi, promować nowatorskie pomysły i rozwiązania, a także wymieniać doświadczeniami i budować długotrwałe relacje. Jaworznicka edycja wydarzenia skupia się na pierwszym polskim samochodzie elektrycznym i gości profesjonalistów z Europy Środkowo-Wschodniej oraz uczestników międzynarodowych. Ta dwudniowa, innowacyjna impreza motoryzacyjna to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów i poszerzenia wiedzy o przemyśle motoryzacyjnym.

Utrudnienia dla kierowców

Parking MCIT Jaworzno, zlokalizowany przy Hala Widowiskowo – Sportowa w Jaworznie, będzie nieczynny od 9 maja (wtorek) od godz. 7.00 do 11 maja (czwartek) do godz. 7.00. Z obiektu będą mogli korzystać posiadacze kart parkingowych MCIT.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki