REKLAMA

Serdecznie zapraszamy na II edycję koncertu i pikniku Państwowej Szkoły Muzycznej w Jaworznie, który odbędzie się już w najbliższy piątek w Geosferze o godzinie 16:30.

REKLAMA

Zeszłoroczny Piknik PSM okazał się ogromnym sukcesem, cieszącym się dużą popularnością i przyciągającym liczną publiczność. Teraz mamy przyjemność zaprosić Was na jeszcze lepszą i bardziej ekscytującą edycję tego wyjątkowego Pikniku.

Piknik rozpocznie koncert, na którym wystąpią laureaci I miejsc konkursu Płyń Głosie po rosie. Ci utalentowani młodzi artyści będą mieli niepowtarzalną okazję zaprezentować swoje niesamowite umiejętności wokalne przed publicznością. Ich głosy będą płynąć po rosie, dotykając serc słuchaczy i wprowadzając nas w emocjonalną podróż przez magiczny świat muzyki.
Zaprezentuje się także szkolny chór prowadzony przez Panią Elżbietę Kapel, orkiestra dęta pod batutą Pana Adama Warmusa oraz orkiestra smyczkowa prowadzona przez Panią Małgorzatę Basiuk. Na zakończenie części koncertowej wystąpi stworzona specjalnie na tę okazję orkiestra nauczycieli.
Po koncercie zapraszamy na pyszności: ciasta, słone przekąski i kiełbaski przygotowane przez Radę Rodziców oraz różne animacje dla dzieci: malowanie twarzy, zdjęcia i bańki mydlane. Przyjście z własnym kocem piknikowym to również świetny pomysł, gdyż zapewni Wam wygodne miejsce do odpoczynku na trawie, jeśli liczba dostępnych krzeseł okaże się niewystarczająca.

Ten piknik to nie tylko doskonała okazja do spędzenia czasu w towarzystwie rodziny i przyjaciół, ale także wyśmienite miejsce na odkrywanie lokalnych talentów muzycznych. Będziecie mieli możliwość podziwiać utalentowanych uczniów i nauczycieli, którzy wkładają ogromne wysiłki, aby dostarczyć Wam niezapomnianych wrażeń muzycznych.
Wierzymy, że ta druga edycja Pikniku Rodzinnego wraz koncertem uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaworznie przyniesie jeszcze więcej radości i zabawy. Przyjdźcie z rodziną, przyjaciółmi i dobrym humorem! Nie możemy się doczekać, aby Was gościć na tym wyjątkowym wydarzeniu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!! Do miłego zobaczenia.
[vc_fcaebook]
- REKLAMA -
Zewnętrzne linki