Jedzenie burgerów na czas i konkurs z ostrymi papryczkami

REKLAMA

Wielkie pojedynki żołądków – relacja z konkursu jedzenia hamburgerów na czas w 7 Niebo Bistro!

REKLAMA

7 Niebo Bistro zorganizowało wydarzenie – uczestnicy zabawy zmierzyli się z konkurencją jedzenia hamburgerów na czas.

Zadanie było jasne: zjeść 6 hamburgerów o łącznej masie 1500 gram, w jak najkrótszym czasie.

Zawodnicy, stanęli do walki, a na ich twarzach malowała się mieszanina determinacji i niepewności. Wszystko zaczęło się o godzinie 16:30, kiedy to właściciele 7 Niebo Bistro dali start konkursowi, a uczestnicy rzucili się na hamburgery z niebywałą żarliwością. Burgerowe wyzwanie przyciągnęło zarówno amatorów, jak i doświadczonych „zawodowców” jedzenia na czas, dzięki czemu rywalizacja była zacięta i pełna niespodzianek.

W miarę jak zawodnicy konsumowali kolejne porcje mięsnych przysmaków, widzowie dopingowali ich gromkimi okrzykami.

Ostatecznie, to Marcin z Trzebini okazał się najszybszym jedzącym hamburgerów i zdobył tytuł Mistrza Hamburgerów. Pan Marcin otrzymał specjalny bon upominkowy do wykorzystania w 7 Niebo Bistro.

Organizatorzy wydarzenia, 7 Niebo Bistro, z zadowoleniem podkreślają, że konkurs jedzenia hamburgerów na czas był nie tylko świetnym sposobem na integrację gości restauracji, ale także promocją kulinarnych tradycji amerykańskich. Plany na przyszłość obejmują organizację kolejnych konkursów, które połączą kulinarną rywalizację z doskonałą zabawą.

Dla miłośników pikantnych smaków zorganizowano drugi konkurs na jedzenie ostrych papryczek!

Uczestnicy mieli okazję zmierzyć się z ognistymi smakami oraz spróbować swoich sił w jedzeniu jednych z najbardziej palących papryczek świata.

Właściciele restauracji zadali uczestnikom nie lada wyzwanie – do pokonania było aż pięć różnych poziomów trudności, zaczynając od łagodnych jalapeño, przez średnio ostre serrano, aż po najbardziej palące habanero i piekielne Carolina Reaper.

W miarę jak uczestnicy przechodzili przez kolejne etapy konkursu, ich twarze zdobiły coraz większe krople potu, a niektórzy z nich nie byli w stanie ukryć łez wzruszenia.

Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłą determinacją i odwagą, jednak tylko jeden mógł zostać zwycięzcą. Ostatecznie, to Andrzej Witkowski zdobył tytuł Mistrza Papryczek, pokonując najbardziej palące Carolina Reaper i wytrzymując przez pełne pięć rund konkursowych. Jego wygrana została nagrodzona brawami i gratulacjami ze strony widzów, a także wyjątkowym bonem do wykorzystania w 7 Niebo Bistro.

Impreza nie tylko dostarczyła uczestnikom i widzom mnóstwo emocji, ale także przyczyniła się do promocji kuchni pikantnej i rozbudzenia zainteresowania ostrych smaków wśród gości restauracji. Właściciele 7 Niebo Bistro wyrazili zadowolenie z przebiegu konkursu i zapowiedzieli, że kolejne tego typu wydarzenia już wkrótce mogą pojawić się w ich kalendarzu.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i determinacji.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki