KOKEDAMY NA DZIEŃ MAMY! WARSZTATY TWORZENIA KOKEDAM W GALERII GALENA

REKLAMA

Już niedługo wyjątkowe święto Dnia Mamy! W związku z tym, Galeria Galena przygotowała dla wszystkich mam coś specjalnego — warsztaty tworzenia kokedam!

27 maja w godzinach 12:00-18:00 w Galerii Galena, na półgodzinnych warsztatach w 10 turach, klienci galerii będą mogli stworzyć aż 100 sztuk tych wyjątkowych kompozycji kwiatowych.

REKLAMA

To idealna okazja do spędzenia kreatywnego czasu i stworzenia swojej własnej kokedamy. Kokedama to również idealny pomysł na prezent dla mamy!

Czym właściwie jest kokedama? Nazywamy ją „wiszącym ogrodem”. Jest to kula z ziemi ogrodowej pokryta mchem, w której rośnie roślina ozdobna. Kokedama nie potrzebuje doniczki – może stanowić efektowną, wiszącą ozdobę każdego wnętrza.

Uczestnicy warsztatów wykonają swoją własną kokedamę przy użyciu odpowiednich ziemi, glinek i mchów oraz dowiedzą się jak ją pielęgnować, aby cieszyła oko przez długi czas!

To nie wszystko! Galeria Galena zaprasza wraz z pociechami, ponieważ tego dnia i one będą miały okazję do kreatywnej zabawy, podczas której stworzą wyjątkowe prezenty dla mam. Obędą się 3 rodzaje warsztatów plastycznych dla dzieci:

🔸 Warsztaty tworzenia kwiatowych kompozycji na kartkach papieru, z wykorzystaniem techniki mozaiki plastelinowej.
🔸 Warsztaty tworzenia laurek w stylu decoupage, polegające na naklejaniu papierowych wzorów na przedmioty.
🔸 Warsztaty projektowania i wykonania biżuterii z koralików i sznurków.

Warsztaty plastyczne dla dzieci odbywać się będą pod okiem hostessy, przez cały czas trwania warsztatów tworzenia kokedam. Harmonogram warsztatów kokedam odbywać się będzie w dziesięciu turach, co 40 minut*.

*Harmonogram warsztatów oraz więcej szczegółów na stronie www.galeriagalena.pl.

Galeria Galena to wielofunkcyjny obiekt handlowy otwarty w 2015 roku w Jaworznie. Na powierzchni handlowej bliskiej 35 000m2, oferuje Klientom dostęp do takich marek jak: Carrefour, Multikino, Reserved, RTV EURO AGD, SMYK, TEDi, Rossmann, Pepco, Martes Sport, H&M, Douglas, Dealz, CCC, 4F i wiele innych. Nierozłączną częścią galerii jest powstały w 2019r. roku park handlowy, gdzie swoją działalność prowadzą: Decathlon, Maxi Zoo oraz Action. Galeria Galena odpowiednio dobranym tenant-mixem zapewnia pełne doświadczenie zakupowo-rozrywkowe wszystkim odwiedzającym i jest wiodącym centrum handlowym w Jaworznie.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki