Motocykliści z Jaworzna prowadzą zbiórkę słodyczy na rzecz dzieci

REKLAMA

Motocykliści z Jaworzna prowadzą trzeci rok z rzędu zbiórkę słodyczy, które następnie będą rozdawać dzieciom z jaworznickich przedszkoli w ramach Dnia Dziecka. Wiadomo już, gdzie można przekazywać słodkości.

REKLAMA

Dzień Dziecka niezmiennie świętowany jest 1 czerwca. Z tej okazji wiele różnych grup, instytucji i jednostek podejmuje działania, aby sprezentować coś milusińskim.

Motocykliści z Jaworzna również nie pomijają takiej okazji i 3. rok z rzędu organizują zbiórkę słodyczy, które następnie trafią do przedszkolaków w naszym mieście.

Gdzie można przekazać słodycze? 

Zbiórki słodyczy prowadzone są w 3 punktach:

  1. Pub Steel Virgin ul. Pocztowa 9
  2. Redakcja Co Tydzień w Jaworznie ul. św. Barbary 7
  3. Ink Me Studio Tatuażu ul. Farna 12

Można także kontaktować się przez media społecznościowe z Adamem Sokołowskim.

w tym roku idziemy na rekord – mówi Adam Sokołowski

Przy pierwszej edycji udało zebrać się 54 kg słodyczy, rok później wynik prawie się podwoił i było to 100 kg słodyczy, w tym roku motocykliści liczą na to, że znowu uda się pobić rekord i zebrać jeszcze większą ilość słodyczy.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

3 KOMENTARZE

  1. Rozumiem dobre intencje, ale przyzwyczajanie dzieci od małego do takiej ilości dosypanego cukru jak w przeciętnych „sklepowych” słodyczach to nie jest dobry pomysł… Alkoholem nikt by dzieci nie częstował, więc dlaczego sacharozą? Człowiek nie jest naturalnie dostosowany do jedzenia czegoś takiego. Teraz samemu byłoby mi ciężko to jeść nawet gdybym nie musiał się powstrzymywać z powodów zdrowotnych. Już lepszą alternatywą są owoce, mimo że te dostępne w sklepach i tak zawierają więcej cukru niż naturalnie występujące odmiany.