REKLAMA

Zdjęcie Pawła Jędrusika – Dziady Żywieckie z grupy Jukace z Zabłocia witają Nowy Rok – odniosło sukces w tegorocznym Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Reporterskiej Grand Press Photo.

REKLAMA

 

Paweł Jędrusik to fotograf, a także dziennikarz TVS, którego zdjęcie pt. Dziady Żywieckie z grupy Jukace z Zabłocia witają Nowy Rok, otrzymało 2. nagrodę w  tegorocznego konkursu Grand Press Photo w kategorii: Single – Culture, hobby, sport. Fotograf poinformował o sukcesie w swoich mediach społecznościowych.

Grand Press Photo to najważniejszy w Polsce konkurs przeznaczonym dla osób zajmujących się zawodowo fotografią reporterską, w tym prasową i dokumentalną, a także pracujących w redakcjach prasowych, internetowych, czy agencjach fotograficznych oraz freelancerów.

Prace uczestników konkursu oceniali fachowcy o światowej sławie. Przewodniczącym jury jest co roku laureat World Press Photo, w tym roku był to Konstantinosa Tsakalidisa, a członkami jury byli uznani fotoreporterzy i fotoedytorzy z kraju i zagranicy.

Gratulujemy Pawłowi jego sukcesu i trzymamy kciuki za następne konkursy fotograficzne. 

Zdjęcie Pawła Jędrusika w finale tegorocznego konkursu Grand Press Photo

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki