REKLAMA

Miłośnicy muzyki z całej Polski, a nawet Europy, z pewnością z niecierpliwością oczekują jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego lata – FEST Festival 2023. Ten wspaniały festiwal, który odbędzie się w malowniczym Parku Śląskim w Chorzowie, od 9 do 13 sierpnia, staje się coraz bardziej wpływowym punktem na mapie europejskich festiwali muzycznych.

REKLAMA

Zeszłoroczna edycja FEST Festival zgromadziła niemal 50 tysięcy fanów muzyki, którzy przez ponad 120 godzin bawili się na dziesięciu głównych scenach i w dodatkowych strefach, podczas występów około 200 artystów. Wielkość i popularność wydarzenia nie umknęła uwadze międzynarodowego środowiska muzycznego, co zaowocowało nominacjami do prestiżowych nagród, takich jak European Festival Awards czy UK Festival Awards.

FEST Festival nie jest tylko wydarzeniem muzycznym; to również przestrzeń do odpoczynku, relaksu i nauki. W ramach festiwalu będzie można zrelaksować się w strefach chilloutu, poszerzyć horyzonty podczas dostępnych warsztatów, a także podziwiać imponującą scenografię festiwalu. Wszystko to sprawia, że FEST Festival to niezapomniane doświadczenie, nie tylko dla melomanów, ale dla wszystkich, którzy cenią sobie kreatywną i inspirującą atmosferę.

Atrakcyjność wydarzenia podkreśla niezwykle imponujący line-up. Wśród artystów, którzy zapowiedzieli swój udział, znajdują się:

The Chemical Brothers, Kasabian, Róisín Murphy, Yungblud, M83, Sofi Tukker, AJR, 070 Shake, Don Diablo, Bonobo, Yung Lean, Oliver Heldens, Aitch, Bladee, Blossoms, Peggy Gou, Two Door Cinema Club, Ferg i wiele innych!

Dla fanów muzyki elektronicznej nieodzownym punktem programu będą Kręgi Taneczne – enklawa elektroniki, działająca przez cały czas trwania festiwalu. 5 scen usytuowanych w najbardziej malowniczych zakątkach Parku Śląskiego będzie gościć najwybitniejszych przedstawicieli różnych gatunków muzyki elektronicznej, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających wielbicieli tanecznych rytmów.

Nie ma wątpliwości, że FEST Festival 2023 będzie wydarzeniem, o którym będzie mówiło się przez długi czas. W połowie sierpnia, Chorzów na pewno stanie się najbardziej kolorowym miejscem w Polsce, a Park Śląski zamieni się w magiczne miasteczko festiwalowe, pełne życia, muzyki i niezapomnianych wrażeń.

FEST Festival to prawdziwa gratka dla fanów muzyki, a jednocześnie miejsce, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Od energetycznych koncertów na głównych scenach, przez strefy relaksu, aż po edukacyjne warsztaty – możliwości są praktycznie nieograniczone.

Przygotujcie się na spektakularną podróż przez różne gatunki muzyczne, ciekawe spotkania i niezapomniane wrażenia. Bądźcie częścią FEST Festival 2023 – najbardziej ekscytującego święta muzyki tego lata.

Do zobaczenia w Chorzowie, od 9 do 13 sierpnia 2023 roku. To wydarzenie, którego nie wolno przegapić!

Wkrótce zmienia się pula biletów na festiwal. Tylko do 1.06 23:59 karnet 4-dniowy można kupić w puli Spring TIX za 749 zł, a od 2.06 karnet kosztować będzie 839 zł w puli Last Chance.

Wszystkie informacje dotyczące pól biletów są dostępne na stronie https://festfestival.pl/rodzaje-biletow/.

Organizator: Follow The Step

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki