wtorek, 5 grudnia, 2023

Autobus PKM Jaworzno potrącił 28-letnią kobietę oraz dwójkę jej dzieci w wieku 5 miesięcy i 2 lat

Strona głównaNewsAutobus PKM Jaworzno potrącił 28-letnią kobietę oraz dwójkę jej dzieci w wieku...

Autobus PKM Jaworzno potrącił 28-letnią kobietę oraz dwójkę jej dzieci w wieku 5 miesięcy i 2 lat

- Advertisement -

Autobus PKM Jaworzno, który wjechał w przystanek autobusowy, potrącił 28-letnią mieszkankę Sosnowca oraz dwójkę jej dzieci w wieku 5 miesięcy i 2 lat. Kierowcą autobusu okazał się 59-letni jaworznianin.

Tragiczne zdarzenie drogowe miało miejsce dzisiaj 26 września w Sosnowcu przy ulicy Orląt Lwowskich przed godziną 7:00. Autobus PKM Jaworzno wjechał w przystanek autobusowy w Sosnowcu, potrącając 28-letnią sosnowiczankę wraz z dwójką jej dzieci.

Jak mówi Zastępca Rzecznika Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu sierż. szt. mgr Błażej Czernecki – 59-letni kierowca autobusu PKM Jaworzno linii E z nieznanych przyczyn wjechał w przystanek autobusowy Modrzejów Rynek. W wyniku zdarzenia potrącona została 28-letnia mieszkanka Sosnowca oraz dwójka jej dzieci w wieku 5 miesięcy i 2 lat. Obrażenia odniósł także kierowca autobusu.

28-latka oraz 59-letni kierowca zostali przetransportowani do Szpitala Miejskiego w Sosnowcu, natomiast 2-letni chłopiec do szpitala w Katowicach-Ligocie. 5-miesięcznemu chłopcu na szczęście nic się nie stało i nie była potrzebna hospitalizacja. Stan zdrowia poszkodowanych nie jest obecnie znany.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu interweniowała policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Obecnie trwają ustalenia przyczyny tego zdarzenia.

Z nieoficjalnych źródeł udało nam się dowiedzieć, że kierowca prawdopodobnie zasłabł za kierownicą.

[vc_facebook]

Autobus PKM Jaworzno wjechał w przystanek, poszkodowane dziecko

- Advertisment -

MIKOŁAJ Z WYPIEKAMI W GALERII GALENA! SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM I WARSZTATY PIECZENIA PIERNIKÓW

Ho, ho ho!  W najbliższą środę, 6 grudnia Galerię Galena odwiedzi Święty Mikołaj! W godz. 14:00-19:00 na gości galerii czekać będzie mnóstwo atrakcji: Wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem i...

Zawyły syreny. Policjanci oddali hołd kolegom

Policjanci w Jaworznie oddali hołd kolegom. Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym...

IV edycja Strażackiej Paczki

Ruszyła kolejna, już IV edycja Strażackiej Paczki. Strażacy z OSP Osiedle Stałe zorganizowali zbiórkę charytatywną dla potrzebujących rodzin z Jaworzna. Tegoroczna edycja Strażackiej Paczki ruszyła...