REKLAMA

Rozwiązanie jest tylko jedno KRIOLIPOLIZA – jeden z najskuteczniejszych zabiegów
trwale redukujących tkankę tłuszczową. Oddaj się w ręce profesjonalnego Studia
modelowania sylwetki i poprawy urody Body Evolution Jaworzno i zredukuj oporny
tłuszczyk z brzucha, boczków, pleców, ud, bryczesów, a nawet podbródka.

REKLAMA

Co możesz zyskać?

  • redukcję tkanki tłuszczowej nawet do 30% po 1 zabiegu,
  • wymodelowaną sylwetkę,
  • większe poczucie pewności siebie,
  • powrót do mniejszego rozmiaru ubrań!

Na czym polega zabieg?
Kriolipoliza to zabieg, dzięki któremu przy pomocy specjalnej głowicy następuje schładzanie tkanki tłuszczowej do temperatury -8 stopni C, przez 70 minut, dzięki czemu następuje trwałe uszkodzenie komórek tłuszczowych. Następnie te komórki uwalniane są do organizmu, stopniowo metabolizowane i wydalane w procesie fizjologicznym. Jest to zabieg nieinwazyjny, szybki oraz skuteczny i przyjemny.

Jaki efekt jest po zabiegu?
Wymrożone komórki tłuszczowe obumierają, a następnie w procesach metabolicznych zostają wydalone na zewnątrz. Bezpośrednio po zabiegu można zaobserwować do -2 cm w obwodach, a w kolejnych tygodniach nawet -16 cm. Na końcowy efekt należy poczekać około 5-6 tygodni. Należy pamiętać, że ostateczne efekty mogą różnić się w zależności od prowadzonego stylu życia, oraz stosowania zaleceń po-zabiegowych.

Przestań ciągle wymieniać garderobę na większy rozmiar i wróć do swoich rozmiarów sprzed lat. Kriolipoliza to zabieg, który jest:

✅ bezpieczny,
✅ bezbolesny,
✅ nieinwazyjny,
✅ bez okresu rekonwalescencji,
✅ przeprowadzany na medycznym, certyfikowanym urządzeniu,
✅ skuteczny.

Jak przygotować się do zabiegu?
Przed zabiegiem wykwalifikowany personel przeprowadza wywiad zdrowotny kwalifikujący do zabiegu kriolipolizy. Kilka dni przed zabiegiem nie powinno się korzystać z solarium ani wystawiać skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Warto zwiększyć ilość przyjmowanych płynów zarówno przed zabiegiem jak i po zabiegu, co korzystnie wpłynie na efekt końcowy. 24 godziny przed zabiegiem i po zabiegu zaleca się zaprzestanie stosowania kremów, kosmetyków i peelingów różnego w miejscu poddawanym zabiegowi. Nie należy także spożywać w tym czasie alkoholu. Przez 48 godzin po zabiegu należy unikać intensywnej aktywności fizycznej. Po zabiegu należy także przez 7 dni wstrzymać się z nagrzewaniem obszaru poddawanemu zabiegowi, tj. należy unikać solarium, sauny, gorących kąpieli, basenu i jacuzzi, ekspozycji na słońce. Aby nie obciążać wątroby po zabiegu, należy ograniczyć spożywanie tłustych, ciężkostrawnych potraw.

Stosujesz dietę, ćwiczenia i widzisz małe efekty? Podejdź holistycznie i zastosuj również zabiegi, które pomogą Ci osiągnąć zamierzone efekty! Kriolipoliza to ulubiona metoda Klientów!

Kto nie może wykonać zabiegu?
Choć kriolipoliza to bezpieczny zabieg, nie każdy może go wykonać. Osoby będące szczególnie wrażliwe na zimno, posiadające choroby układu metabolicznego, choroby nowotworowe czy cukrzycę, a także kobiety w ciąży nie będą mogli poddać się zabiegowi.

Przestań tracić czas na nieskuteczne metody!
W Body Evolution Jaworzno wiedzą jak o Ciebie zadbać, a setki zadowolonych Klientów pokochało ten zabieg! Salon pracuje na medycznych urządzeniach, certyfikowanych i bezpiecznych, których efekty przebadane zostały klinicznie.

Wiemy jak spełnić Twoje marzenia! Poczuj zadowolenie i radość po spojrzeniu w lustro.

Zadzwoń do nas i porozmawiajmy o Twoich potrzebach +48 799 290 047.

Salon znajduje się przy ulicy Piekarskiej 6, w Jaworznie

Strona internetowa

LINK do FB
https://www.facebook.com/bodyevolutionjaw

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki