wtorek, 5 grudnia, 2023

Preferujesz zdrowe odżywianie – catering WIKT Codzienny jest dla Ciebie!

Strona głównaInformator / Materiały zewnętrznePreferujesz zdrowe odżywianie - catering WIKT Codzienny jest dla Ciebie!

Preferujesz zdrowe odżywianie – catering WIKT Codzienny jest dla Ciebie!

- Advertisement -

Prawidłowo zaprojektowane menu przez nasz catering dietetyczny WIKT Codzienny jest odpowiednie dla każdej osoby, która dąży do prawidłowego odżywiania. Posiadamy w ofercie różne rodzaje diet pudełkowych które są odpowiednie dla osób z nadwagą, insulinoopornością, cukrzycą typu 2, nadciśnieniem tętniczym, wysokim cholesterolem. Jesteśmy otwarci na potrzeby sportowców i osób preferujących dietę roślinną, dlatego znajdziesz w naszym cateringu również takie plany żywieniowe. Jeżeli zdecydujesz się na zbilansowane odżywianie bogate w witaminy, minerały, błonnik, przeciwutleniacze, aminokwasy zamów dietę spełniającą Twoje potrzeby.

 

Catering dietetyczny oferuje spersonalizowane diety

Dieta pudełkowa jaką oferuje nasz catering dietetyczny Jaworzno oznacza, że otrzymujesz określoną liczbę posiłków na cały dzień. Aby spełnić Twoje oczekiwania działamy elastycznie, dlatego zapewniamy bezpłatną dostawę i bezpłatną konsultację z dietetykiem. Nasze usługi są doskonałą alternatywą dla osób aktywnych zawodowo, które nie mogą poświęcić wystarczającej ilości czasu na samodzielne przygotowywanie zdrowych i urozmaiconych posiłków. Czy łatwo jest ułożyć właściwą dietę, uniknąć nadwagi i chorób przewlekłych? Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ trzeba znać zasady prawidłowego żywienia ludzi. Dietetyk z naszej firmy cateringowej posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie i opracowuje spersonalizowane plany żywieniowe które pozwalają dłużej zachować sprawność umysłową i fizyczną. Nasze dopasowane diety spełniają wszystkie zalecenia i jednocześnie pokrywają zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat naszej oferty zadzwoń do nas a otrzymasz odpowiedź na każde pytanie!.

Dieta pudełkowa opracowana przez doświadczonego dietetyka

Jeśli chcesz odżywiać się racjonalnie i różnorodnie, zaufaj doświadczeniu i wiedzy dietetyka z naszego cateringu dietetycznego, który zajmuje się prawidłowym zbilansowaniem posiłków. Odpowiednio urozmaicone posiłki dostarczymy do Twojego miejsca pracy lub do domu.

Zadaniem profesjonalisty opracowującego skład diety pudełkowej jest określenie dziennego zapotrzebowania kalorycznego poszczególnych substancji, biorąc pod uwagę takie parametry jak:

  • Rodzaj wykonywanej pracy.
  • Aktywność fizyczna.
  • Wiek.
  • Stan zdrowia.
  • Upodobania smakowe.

Zrównoważone odżywianie oferowane przez nasz catering pomaga w redukcji nadmiaru masy ciała i utrzymaniu szczupłej sylwetki. Chcesz schudnąć zamów dietę Standard lub dietę ketogeniczną Low Carb, dobrym rozwiązaniem dla uzyskania szczupłej sylwetki będzie również dieta Office. Wybór nie jest łatwy, ale możesz skorzystać z profesjonalnej porady specjalistów z naszej firmy cateringowej.

Dlaczego nasz catering?

Wszystkie diety pudełkowe dostarczane przez nasz catering dietetyczny oprócz zaspokojenia zapotrzebowania organizmu na składniki odżywcze, mają odpowiednią kaloryczność i odpowiedni stosunek energii z węglowodanów, białek i tłuszczów. Dzięki naszej usłudze możesz zacząć dobrze się odżywiać! Oferujemy programy żywieniowe dla różnych osób: wegetarian, sportowców, diabetyków, osób z nadwagą, problemami trawiennymi. Jedząc zrównoważone posiłki nie będziesz odczuwać głodu, pozbędziesz się chęci podjadania i szybko odzwyczaisz się od żywności zawierającej rafinowane tłuszcze i cukry.

Podsumowanie

Jeżeli Twoim celem jest zmiana nawyków żywieniowych skorzystaj z oferty naszego cateringu dietetycznego WIKT Codzienny a każdego dnia pod swoimi drzwiami znajdziesz pudełka ze zdrową żywnością. Nasze diety pudełkowe posiadają wybraną przez Ciebie kaloryczność, odpowiednią ilość białka, tłuszczów i węglowodanów, dzięki czemu Twoje zapotrzebowanie na energię i witalność zostaje zaspokojone. Otrzymasz od nas 3 dni testowe na start, więc wybierz plan żywieniowy dopasowany do Twoich potrzeb!

- Advertisment -

Zawyły syreny. Policjanci oddali hołd kolegom

Policjanci w Jaworznie oddali hołd kolegom. Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym...

IV edycja Strażackiej Paczki

Ruszyła kolejna, już IV edycja Strażackiej Paczki. Strażacy z OSP Osiedle Stałe zorganizowali zbiórkę charytatywną dla potrzebujących rodzin z Jaworzna. Tegoroczna edycja Strażackiej Paczki ruszyła...

Spadła z siedzenia w autobusie i uderzyła głową w metalową rurkę

Pasażerka autobusu na skutek jego zderzenia z samochodem osobowym spadła z siedzenia i uderzyła głową w metalową rurkę znajdującą się w pojeździe. Do kolizji autobusu...