REKLAMA
REKLAMA

Potrzebna Ci jest pomada do włosów odpowiadająca Twoim oczekiwaniom? Zobacz ranking pomad i wybierz najlepszą pomadę do stylizacji włosów.

Potrzebna Ci jest pomada do włosów odpowiadająca Twoim oczekiwaniom? Zobacz ranking pomad i wybierz najlepszą pomadę do stylizacji włosów.

Pomady na bazie wodnej czy woskowej?

Warto na początku wyjaśnić, jakie są dwa główne rodzaje pomad. Mogą mieć one podstawę wodną lub woskową. Pomada wodna do włosów jest łatwiejsza w stosowaniu zwłaszcza dla osób niewprawionych, jednak sięgają po nią także profesjonaliści. Pomada woskowa z kolei jest dla nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Pomada wodna do włosów jest produkowana na bazie wody. Niesie to za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim chodzi o łatwość zmywania i łatwość układania. Jedynym mankamentem jest to, że pomada niw wytrzymuje najlepiej kontaktu z deszczem czy wilgocią powietrza.

Zatem jeśli zależy Ci na najmocniejszym utrwaleniu, tutaj sprawdzą się pomady woskowe. Zmywają się trudniej z włosów, ale zarazem przetrwają trudniejsze warunki atmosferyczne. Nakładanie takiej pomady wymaga nabrania wprawy, aby ją odpowiednio rozpracować i nałożyć odpowiednią ilość (nie za dużo, by nie obciążyć).

Która pomada do włosów jest najlepsza? Ranking!

Wszystkie pomady z rankingu dostaniesz w najlepszej cenie tutaj https://www.fryzomania.pl/category/pomada-do-wlosow-dla-mezczyzn

W rankingu przoduje bezsprzecznie pomada do włosów Reuzel Fiber Pomade. Fiber, czyli pomada włóknista. To właśnie specjalne włókna sprawiają, że pomada daje radę utrwalić nawet gęste i trudne włosy. Pomada gwarantuje więc mocne utrwalenie, ładne wykończenie i do tego dodatkową objętość. Mężczyźni sięgają po nią bardzo chętnie.

Pomady do stylizacji włosów Reuzel mają wiele zalet. W ofercie tej marki znajdziemy dużo produktów o formułach wodnych i woskowych oraz o różnej sile utrwalenia. Zwróć więc swoją uwagę na matową pomadę Reuzel Extreme Hold Matte Pomade dającą matowe wykończenie.

Dużą renomą w gronie mężczyzn cieszy się pomada wodna do włosów Uppercut Deluxe. To w zasadzie klasyk i doskonały produkt bez względu na okoliczności. Pomada ta daje włosom mocne utrwalenie i połysk, a ponieważ ma bazę wodną, to łatwo się zmyje.

Kolejna nasza propozycja to również pomada doskonałej marki Reuzel. A chodzi konkretnie o pomadę woskową Reuzel Grease Heavy. Jest ona w stanie zapanować nawet nad opornymi włosami, które są trudne w okiełznaniu. Siłę utrwalenia możemy nawet sami zmieniać poprzez łączenie tej pomady z wodą. No i super sprawa: pomada nie zastyga, można poprawiać włosy w ciągu dnia.

Nie każdy mężczyzna szuka super mocnego, sztucznego efektu. Dla miłośników naturalnego wykończenia bardzo dobrą pomadą jest kremowa pomada do włosów American Crew Cream Pomade. Ona nada włosom fajną teksturę i da średnie utrwalenie. Idealna na co dzień zwłaszcza do normalnych i cienkich włosów. Dodatkowo nawilży i wzmocni pasma za sprawą składników nawilżających.

Z kolei, jeśli szukasz czegoś mocno nabłyszczającego, to pokochasz pomadę do włosów Barbieri Italiani. Nie mogło jej zabraknąć wśród najlepszych, ponieważ daje nie tylko super mocne utrwalenie, ale również ogromny połysk. Włosy lśnią, są zdyscyplinowane, ale bez niechcianego tłustego osadu. Idealnie!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki