sobota, 20 kwietnia, 2024

70-lecie jaworznickiego oddziału PTTK

Strona głównaNews70-lecie jaworznickiego oddziału PTTK

70-lecie jaworznickiego oddziału PTTK

- Advertisement -

70-lecie jaworznickiego oddziału PTTK było wyjątkowym wydarzeniem. Oddział oraz jego członkowie zostali odznaczeni wyróżnieniami, a na samej uroczystości nie zabrakło zarówno przedstawicieli miasta, jak i województwa. Całość uświetnił występ zespołu Ballabard.

Uroczystość obchodów 70-lecia oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Jaworznie odbyła się w minioną sobotę 21 października w ATElier Kultury.

przez te 70 lat możemy realizować nasze pasje i pasje naszym mieszkańców w poznawaniu Polski i nie tylko – mówi Tomasz Sędor

Jaworznicki oddział oraz jego przedstawiciele zostali odznaczeni medalami, wyróżnieniami oraz dyplomami.

Na wydarzeniu nie zabrakło sympatyków oraz członków jaworznickiego PTTK. Byli także członkowie innych oddziałów, a nawet Prezes Zarządu Głównego PTTK Jerzy Kapłon. W wydarzeniu wziął udział także Poseł Wojciech Saługa, Radna Sejmiku Śląskiego Maria Materla oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Kaczmarek wraz z radnymi.

Prezes Tomasz Sędor nie kryje zadowolenia z tego, jak prężnie rozwija się oddział w Jaworznie. Najbardziej dumny jest z organizacji letnich półkolonii dla dzieci, aktywnego działania ligi turystyki górskiej, a także aktywności Komisji Turystyki Górskiej i Komisji Krajoznawczej.

Czego więc życzyć na kolejne 70 a może i nawet 170 lat? Przede wszystkim realizacji tylu wspaniałych wycieczek, aby były przystępne cenowo i żebyśmy mieli dobre pomysły, które zachęca ludzi do turystyki górskiejmówi Tomasz Sędor.

Tak więc jaworznickiemu oddziałowi PTTK życzymy kolejnych wspaniałych podróży, rajdów i dobrze spędzonego czasu. Współorganizatorem wydarzenia było ATElier Kultury w Jaworznie.

[vc_facebook]

- Advertisment -

Sądowa epopeja Sebastian Kusia. Wyrok coraz bliżej. Może zapaść 24. kwietnia

Przed Sądem Rejonowym w Chrzanowie od prawie 5 lat trwa proces Sebastiana Kusia, podejrzanego o przyjmowanie łapówek, kiedy to pracował na stanowisku naczelnika biura...

Piątkowe pikniki cieszyły się sporym zainteresowaniem

Pomimo chłodu, aż dwa pikniki odbyły się w tym samym czasie w Jaworznie. Jeden zorganizowany jako „Dzień ziemi” pod płaszczką, drugi piknik na Osiedlu...

Fabryka hejtu na finale kampanii. Przekroczono granice kultury

Kampania wyborcza w Jaworznie weszła w decydującą fazę. Kandydaci na urząd prezydenta dwoją się i troją, żeby przekonać do siebie niezdecydowanych wyborców. Ich działania...