wtorek, 5 grudnia, 2023

8. Śląskie Targi Ślubne

Strona głównaPopularne8. Śląskie Targi Ślubne

8. Śląskie Targi Ślubne

- Advertisement -

19 listopada 2023 pod dachem MCK Katowice odbędzie się kolejna edycja Śląskich Targów Ślubnych. Jest to wydarzenie dla narzeczonych, które po raz pierwszy w Polsce odbyło się 25 lat temu w Jaworznie!

Impreza rozrosła się i ostatecznie trafiła do Katowic. Od tego czasu towarzyszy narzeczonym w przygotowaniach do ślubu również w innych miastach.

Idealna suknia ślubna, perfekcyjnie skrojony garnitur, przepiękne dekoracje, elegancka limuzyna ślubna, weselne słodkości i wiele innych, niezbędnych do zorganizowania tego najważniejszego dnia, już 19 listopada 2023.

Dlaczego warto wybrać się na Targi Ślubne?

Targi Ślubne to kompleksowe wydarzenie, które gromadzi pod jednym dachem setki wystawców oferujących szeroki wachlarz usług ślubno-weselnych – od obrączek po dekoracje sali i oprawę muzyczną. Dodatkowo, na głównej scenie odbywają się wyjątkowe pokazy, które stanowią doskonałe uzupełnienie imprezy.

Co czeka na narzeczonych na jesiennych Targach Ślubnych w Katowicach?

Ponad 100 wystawców, prezentacje najnowszych trendów w modzie ślubnej, ekscytujące występy na scenie, degustacje przysmaków i słodkości oraz koncerty na żywo. To doskonała okazja, by poznać tegoroczne trendy w branży ślubno-weselnej i zarezerwować usługi, które zazwyczaj wymagają wcześniejszego planowania.

To również okazja do rozmowy twarzą w twarz, nawiązania bezpośredniego kontaktu z ekspertami oraz przekazania swoich oczekiwań w sposób, który jest trudny do osiągnięcia online. To także szansa na zweryfikowanie swoich wyobrażeń i inspiracji oraz na zobaczenia, dotknięcia, posmakowania produktów na żywo.

Wystawcy przygotowali specjalne rabaty i promocje tylko dla uczestników targów. Dodatkowo, we współpracy z nimi, pojawią się konkursy organizowane na scenie, w których można wygrać fantastyczne nagrody w postaci voucherów i bezpłatnych usług ślubno-weselnych.

Jedno jest pewne – Targi Ślubne to wydarzenie, którego nie można pominąć podczas planowania najważniejszej uroczystości w Waszym życiu.

Radzimy zatem dodać je do listy „things to do” w waszych planerach ślubnych.

Targi odbywają się w niedzielę 19 listopada 2023 w godz. 10.00 do 16.00
Hala MCK znajduje się przy katowickim Spodku.
Bilety w cenie 30 zł/os. Można nabyć na stronie organizatora
https://www.targislubne.pl/katowice-jesien-bilety

 

- Advertisment -

Zawyły syreny. Policjanci oddali hołd kolegom

Policjanci w Jaworznie oddali hołd kolegom. Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym...

IV edycja Strażackiej Paczki

Ruszyła kolejna, już IV edycja Strażackiej Paczki. Strażacy z OSP Osiedle Stałe zorganizowali zbiórkę charytatywną dla potrzebujących rodzin z Jaworzna. Tegoroczna edycja Strażackiej Paczki ruszyła...

Spadła z siedzenia w autobusie i uderzyła głową w metalową rurkę

Pasażerka autobusu na skutek jego zderzenia z samochodem osobowym spadła z siedzenia i uderzyła głową w metalową rurkę znajdującą się w pojeździe. Do kolizji autobusu...