wtorek, 5 grudnia, 2023

Zakończenie XXII Grand Prix Jaworzna w Tenisie Stołowym – podsumowanie LKS Ciężkowianka

Strona głównaSportZakończenie XXII Grand Prix Jaworzna w Tenisie Stołowym - podsumowanie LKS Ciężkowianka

Zakończenie XXII Grand Prix Jaworzna w Tenisie Stołowym – podsumowanie LKS Ciężkowianka

- Advertisement -

Za nami finałowe zmagania w ramach XXII Grand Prix Jaworzna w tenisie stołowym, które odbyły się w hali sportowej na Osiedlu Stałym przy ulicy Inwalidów Wojennych 18. Wydarzenie, zorganizowane przez LKS Zgoda Byczyna Jaworzno oraz MCKiS Jaworzno, zgromadziło 59 uczestników, w tym zarówno lokalnych zawodników z Jaworzna, jak i reprezentantów z okolicznych miast.

Wśród najlepszych zawodników, wyróżnić należy graczy LKS Ciężkowianki Jaworzno, którzy zaprezentowali się znakomicie w różnych kategoriach wiekowych. W kategorii dla najmłodszych (rocznik 2012 i młodsi), drugie miejsce zdobył Antoni Kowalski, a w kategorii II (rocznik 2006-2011) trzecie miejsce zajął Adrian Bieniek. W tej samej kategorii Marek Gancarczyk uplasował się na siódmej pozycji.

W kategorii III i IV, obejmującej roczniki 2001-2005 oraz 1980-2000, zwyciężył Damian Hanc, a Marek Włodek zajął piąte miejsce. W kategorii V, przeznaczonej dla najstarszych uczestników (rocznik 1979 i starsi), dominowali zawodnicy drużyny IV ligowej z Jaworzna Ciężkowic, z Marianem Melczykiem na czele.

W kategorii kobiet (kategoria VI), na podium znalazły się Malwina Słowik i Aneta Słowik, zajmując odpowiednio drugie i trzecie miejsce, a czwarte miejsce przypadło Ewie Bieniek.

Organizatorzy gratulują wszystkim uczestnikom, życząc dalszych sukcesów i rozwoju w tenisie stołowym. Wydarzenie wspierane było przez Miasto Jaworzno, Śląski Związek Tenisa Stołowego, Szkołę Podstawową nr 11 w Jaworznie oraz lokalne firmy.

Na podstawie LKS Ciężkowianka

XXII Grand Prix w Tenisie Stołowym – podsumowanie

 

 

- Advertisment -

Zawyły syreny. Policjanci oddali hołd kolegom

Policjanci w Jaworznie oddali hołd kolegom. Policjantki i Policjanci, pracownicy Policji, zaprzyjaźnione służby, wspierający Policję, którym na sercu leży porządek i bezpieczeństwo. W pędzącym pełnym...

IV edycja Strażackiej Paczki

Ruszyła kolejna, już IV edycja Strażackiej Paczki. Strażacy z OSP Osiedle Stałe zorganizowali zbiórkę charytatywną dla potrzebujących rodzin z Jaworzna. Tegoroczna edycja Strażackiej Paczki ruszyła...

Spadła z siedzenia w autobusie i uderzyła głową w metalową rurkę

Pasażerka autobusu na skutek jego zderzenia z samochodem osobowym spadła z siedzenia i uderzyła głową w metalową rurkę znajdującą się w pojeździe. Do kolizji autobusu...