Dzień otwarty na Podłężu. Będzie prezentacja miejskich projektów

0

17 lutego 2024 roku (sobota), w godzinach od 10:00 do 13:00 odbędzie się dzień otwarty w Osiedlu Podłęże, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi, mieszczącej się przy ulicy Ławczanej 12. Jest to niepowtarzalna szansa, by wziąć udział w konsultacjach dotyczących Strategii Miasta Jaworzna – inicjatywy Jaworzno Poziom Wyżej.

Spotkanie będzie okazją do dialogu z mieszkańcami na temat nowych inicjatyw wpisujących się w strategiczne cele rozwojowe Jaworzna i filozofię Jaworzno Poziom Wyżej.

Podczas spotkania odbędą się dyskusje na temat przyszłych inwestycji w dzielnicy, w tym budowy stadionu lekkoatletycznego Azotania oraz Skateparku w Parku Podłęże. Uczestnicy będą mieli możliwość przedstawienia własnych pomysłów na rozwój dzielnicy.

Warsztaty na temat segregacji odpadów zostaną przeprowadzone przez Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworznie, podczas gdy Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zaprezentuje obszerny program profilaktyczny skierowany do dzieci.

Program przewiduje również czas na zabawę i lekturę ulubionych książek dziecięcych, z udziałem Miejskiej Biblioteki Publicznej. Ponadto, uczestnicy będą mogli porozmawiać o Jaworznickim Budżecie Obywatelskim, w tym o dostępności działek gminnych w dzielnicy, co umożliwi przygotowanie i zgłoszenie własnych projektów. Zespół Lecznictwa Otwartego zapewni również profilaktykę zdrowotną dla wszystkich zainteresowanych uczestników.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki