piątek, 12 kwietnia, 2024

Michał Kirker organizuje kolejne spotkanie dla mieszkańców

Strona głównaDzielniceCentrumMichał Kirker organizuje kolejne spotkanie dla mieszkańców

Michał Kirker organizuje kolejne spotkanie dla mieszkańców

- Advertisement -

Michał Kirker już po raz dziesiąty zaprasza mieszkańców na spotkanie z serii „Porozmawiajmy o Jaworznie”. Tym razem odbędzie się ono w Centrum.

Michał Kirker postawił sobie za cel porozmawiać z każdym chętnym mieszkańcem. Wcześniejsze spotkania odbyły się w różnych lokalizacjach: Podłęże, Bory, Dąbrowa Narodowa, Szczakowa, Byczyna, Niedzieliska, Jeleń, Podwale i Osiedle Stałe.

Kolejne zebranie planowane jest w Restauracji Trzy Bramy przy ulicy Sądowa 13 w Jaworznie. Odbędzie się ono 29 lutego (czwartek) o 17:30.

Michał Kirker jest znany z tego, że ceni sobie bezpośredni kontakt z mieszkańcami i chętnie angażuje się w rozmowy o potrzebach i problemach dzielnic, a także sugestie dotyczące poprawy życia w Jaworznie.

Kirker wychodzi także do mieszkańców Jaworzna odwiedzając różne dzielnice w swoim Kirkerbusie i zapraszając na rozmowę przy kawie i krówkach.

Kirkerbus wyrusza w trasę!

Materiał KKW Koalicja Obywatelska. 

- Advertisment -

Czy nawierzchnia na ulicy Kalinowej na pewno jest naprawiona?

Na ulicy Kalinowej parę dni temu zapadła się nawierzchnia i powstała dość głęboka dziura. Mimo że została już zasypana, to jeden z mieszkańców zwraca...

Inicjatywy na ostatniej prostej kampanii wyborczej

Kampania wyborcza staje się coraz bardziej intensywna, do II tury wyborów o urząd prezydenta miasta pozostał trochę ponad tydzień. Dwóch kandydatów wychodzi z różnymi...

Problemy z cenami ogrzewania w Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik”

Mieszkańcy lokali pod nadzorem Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” dostają rozliczenia z dużymi sumami niedopłaty za ogrzewanie. Jak w praktyce wygląda cała sprawa? Do lokatorów dotarły rozliczenia...