sobota, 24 lutego, 2024

Zmiany w zarządzie Szczakowianki

Strona głównaNewsZmiany w zarządzie Szczakowianki

Zmiany w zarządzie Szczakowianki

- Advertisement -

Zmiany w zarządzie Szczakowianki Jaworzno. Swoje funkcje stracili dotychczasowi członkowie zarządu, z prezesem i wiceprezesem na czele. Zmiana ta budzi kontrowersje wśród fanów Szczakowianki. Jedni mówią, że to dobra zmiana, a inni, że procedura nie była przeprowadzona zgodnie z prawem.

W trakcie walnego zgromadzenia zwołanego przez komisję rewizyjną, które miało miejsce 18 stycznia, ze swoich stanowisk zostali odwołani zarządzający klubem: Andrzej Sojka z funkcji prezesa zarządu, ze stanowiska wiceprezesa Stanisław Łazarz, sekretarza Marian Morawski oraz członka zarządu Arkadiusz Jamróz.

Istnieje podejrzenie, że tryb zwołania walnego nie był zgodny ze statutem. Dziś jednak zmiany wpisano w sądzie rejestrowym.

Nowym prezesem została Paula Majcher-Guzik, wiceprezesem został Marcin Smarzyński, nowymi członkami zarządu – Przemysław Wójcik i Wojciech Hacieja.

Niewiele wiemy na temat nowego prezesa Szczakowianki, jedyne co możemy znaleźć w Internecie to strona: Adwokat Kościelny Paula Majcher-Guzik :

https://www.facebook.com/AdwokatKoscielnyPaulaMajcherGuzik/

Już wkrótce postaramy się uzyskać komentarze ze strony nowych władz, oraz komentarze od starych władz, które nie czują się prawidłowo odwołane.

 

 

- Advertisment -

Jaworzno mało znane – Kto czy co?

W  odcinku "Jaworzno mało znane - Kto czy co?" po raz kolejny wybieramy się do jaworznickiej Szczakowej i jeszcze raz pochylamy się nad kwestią...

Narciarskie Mistrzostwa Szkół Miasta Jaworzna w Slalomie Gigancie

Narciarskie Mistrzostwa Szkół Miasta Jaworzna w Istebnej odbyły się 21 lutego. Wydarzenie to zgromadziło uczniów i nauczycieli jaworznickich szkół, którzy rywalizowali w konkurencji SLALOM...

Adela Niciarz nominowana w plebiscycie Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2023 w Jaworznie

Trwa głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca Roku w Jaworznie. Adela Niciarz to kolejna nominowana do tytułu za rok 2023. Jeżeli to Adela Niciarz ma zostać najpopularniejszym sportowcem...