REKLAMA

Wielu Polaków coraz częściej zaczyna korzystać z produktów finansowych przez internet. Dlaczego? Przede wszystkim z wygody. Bez wychodzenia z domu możemy znaleźć zarówno kredyt na mieszkanie jak i szybką pożyczkę pozabankową aż po konto bankowe. Banki coraz częściej oferują możliwość wnioskowania o określony produkt za pośrednictwem internetu. Duża konkurencja na tym polu pozwala również na wybór takiego produktu, który spełni wszystkie oczekiwania klienta. Na podstawie danych z firmy Procredito Group Poland, przygotowaliśmy aktualne zestawienie produktów finansowych, które cieszą się szczególną popularnością wśród internautów. Zapraszamy do lektury.

1. Pożyczki przez internet bez zaświadczeń.

Na pierwszym miejscu możemy wyróżnić pożyczki przez internet bez zaświadczeń. Nie jest to zaskoczeniem szczególnie z powodu bardzo prostego wnioskowania o ten rodzaj finansowania oraz bardzo małej ilości wymaganych zaświadczeń oraz formalności koniecznych do spełnienia.

Uwagę należy zwrócić również na coraz bardziej atrakcyjną ofertę firm pożyczkowych, która w niektórych przypadkach dorównuje bankom a w porównaniu do wymagań z ich strony czyni to naprawdę atrakcyjną ofertą. Należy jednak bardzo uważnie przyglądać się wszystkim ofertom oraz unikać tych niekorzystnych a w szczególności chwilówek z bardzo krótkim okresem spłaty co może spowodować problemy z późniejszą spłatą zobowiązania. Na szczęście przepisy prawa ustalają maksymalne koszty oraz odsetki pożyczek przez co nawet nieuważny klient może czuć się bezpiecznie podczas wnioskowania o pożyczkę.

Zapraszamy do skorzystania z szybkich pożyczek pozabankowych.

2. Konto bankowe przez internet.

W ciągu kilku lat konto bankowe przez internet stało się bardzo popularnym sposobem na założenie rachunku osobistego. Banki coraz częściej upraszczają procedury założenia konta osobistego przez co coraz łatwiej jest je otworzyć.

Dzięki wielu zestawieniom łatwo znaleźć ofertę dla siebie oraz uzyskać niezbędne informacje na temat opłat czy różnego rodzaju promocji oraz bonusów przy otwieraniu konta. Klienci coraz częściej analizują całą ofertę banków w celu wybrania tej która sprosta ich oczekiwaniom – mówi Tomasz Szymaniak właściciel portalu finansowego procredito.pl. Kiedyś podczas zakładania konta za pośrednictwem internetu konieczne było spełnienie wielu warunków a jego założenie wiązało się również z wizytą kuriera z niezbędnymi dokumentami. Dzisiaj ilość formalności została znacznie zredukowana przez co założenie konta jest łatwe i przyjemne.

W którym banku założyć konto? Wystarczy skorzystać z jednego z wielu zestawień.

3. Kredyt konsolidacyjny online.

Polacy coraz częściej dokonują zakupów na raty oraz korzystają z kredytów gotówkowych oraz innych możliwych środków finansowania. Duża ilość zobowiązań finansowych spowodowała, że część z nich zapomina o regularnej spłacie zobowiązań co generuje dodatkowe koszty.

To właśnie przez to kredyt konsolidacyjny online cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród coraz większej liczbie klientów. Pozwala on na zebranie wszystkich rat w jedną stałą ratę przez co wystarczy pamiętać o spłacie tylko jednego zobowiązania. Dzięki jednej racie możemy również wydłużyć okres spłaty oraz uzyskać dodatkowe środki np. na zakup potrzebnej rzeczy.

4. Kredyt hipoteczny online.

Boom na budowę mieszkań oraz domów wciąż jest na topie. Właśnie dlatego kredyt hipoteczny online to kolejny produkt finansowy cieszący się dużą popularnością wśród internautów.

Każdy poszukujący finansowania budowy bądź zakupu mieszkania może skorzystać z prostego kalkulatora rat kredytu hipotecznego dzięki któremu znajdzie najniższą ratę. Również możliwość bezpośredniego wysłania wniosku powoduje, że klienci decydują się na skorzystanie z wnioskowania o kredyt hipoteczny za pośrednictwem internetu. Powoduje to, że ilość przyznawanych kredytów w dalszym ciągu rośnie i nie zanosi się na to aby ten trend miał zniknąć.

Porównanie kredytów mieszkaniowych to najlepsze rozwiązanie dla osób poszukujących tego rodzaju finansowania.

5. Pomoc dla dłużników.

Bardzo duża ilość kredytów spowodowała również zadłużenie wśród wielu Polaków. Właśnie dla klientów z zadłużeniem powstały firmy oferujące pomoc dla dłużników.

Na czym ona polega? Przede wszystkim na pomocy w negocjacji spłaty zobowiązania, działaniom dążącym do przyznania upadłości konsumenckiej czy też pisaniem odwołań do komorników i innych podmiotów. Jest to dobra oferta dla osób nie mogących sobie poradzić z długami. Większość firm oferuje wstępną darmową poradę prawną a ich wynagrodzenie to zwykle prowizja od kwoty zadłużenia w przypadku jego anulacji bądź ściśle określona kwota np. w przypadku upadłości konsumenckiej. Właśnie dlatego jest to często wybierany produkt.

Jeśli potrzebujesz finansowania bądź chcesz sprawdzić aktualną ofertę produktów finansowych dostępnych za pośrednictwem internetu – zapraszamy do zapoznania się z ofertą na portalu finansowym procredito.pl

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki